ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Американські авто і мото номера, види американських номерних знаків. Замовити і купити українські номера під американській формат. Як виготовляються квадратні номерні знаки США

Американські номера на авто з США.Як замовити квадратні номери американського зразка, які вони бувають, як виготовляються. Легальність використання.

Дивіться у відео, детальніше у статті нижче.

Зміст:

Акція (знижка)

Акція !!!

Вартість американських номерів:
1 номер: 400 грн
комплект: 800 грн

Вартість номерів під американський розмір:

Тип номера

Ціна 1 шт

Ціна 2 шт

1 шт - 400 грн

2 шт - 800 грн

1 шт - 400 грн

2 шт - 800 грн

Номерні знаки України під американський розмір

1 шт - 400 грн

2 шт - 800 грн

Номерні знаки України під американський розмір

1 шт - 400 грн

2 шт - 800 грн

1 шт - 1500 грн

2 шт - 2700 грн

Рамки для номерів:

Тип рамки

Ціна 1 шт

1 шт - 100 грн

Американські номера, яких типів вони існують і випускаються

Американські номера, яких типів вони існують і випускаються. Як замовляються квадратні номерні знаки американського зразка.

Американські номера - так називають номерні знаки з розміром і форматом під американські стандарти для мото техніки і автомобілів. Цей же розмір номерів також підходить для автомобілів з арабських країн і Японії.

Типи номерів під американський формат в Україні існують і випускаються наступних видів:

 • Стандартні українські автомобільні номери під американський формат розміром 300х150 мм (якщо бути точним то 305х155 мм). Вперше з'явилися в 2006 році, з 2006 по 2015 рік вони випускалися з синьо-жовтою смугою зліва, по ДСТУ 3650:2004 діючий в тому час, з 2015 року вони випускаються з синьою смугою, згідно нового ДСТУ 4278:2012 та ДСТУ 4278:2019. Детальніше про даний тип номерів далі.
 • Американські номерні знаки для мотоциклів та іншої мото техніки - на даний момент існують в 3-х розмірах 140х104 мм, 180х104мм, 104х108мм.
 • Українські 5-значні номери під американський розмір для знаків, виданих з 1995 по 2004 р
 • Іменні та сувенірні знаки під американський стандарт для машин і мотоциклів.
 • Оригінальні американські номерні знаки Сполучених Штатів Америки.

Всі ці номери можуть замовити собі власники ТЗ привезених з США, Арабських Еміратів і Японії, які зіткнулися з проблемою установки стандартних українських знаків.

Український номерний знак під американський стандарт

Варто зазначити, що такі номери не видаються в Сервісних Центрах і МРЕВ в Україні, замовити і купити квадратні номерні знаки американського зразка можна в індивідуальному порядку у приватних виробників номерних знаків, наприклад в нашій компанії ПП «Держзнаки». Даний тип номерів прописані в ДСТУ, що дозволяє їх використання замість довгих номерів.Виготовлення та використання українських номерів під американський стандарт - абсолютно легально і дозволено

Виготовлення та використання українських номерів під американський розмір - абсолютно легально і дозволено, даний тип номерів офіційно є в ДСТУ України.

Американські номерні знаки виготовляються відповідно до стандартів ДСТУ 4278:2004, ДСТУ 4278:2006, ДСТУ 4278:2012, ДСТУ 4278:2019, на номерах присутні голограми, світловідбиваюча плівка, штамп заводу-виробника.

Документи необхідні щоб замовити американські номери

Документи необхідні
щоб замовити американські номери

Українські номера під стандарт США:

 • техпаспорт
 • посвідчення водія (або паспорт)

Оригінальні знаки США:

 • техпаспорт
 • або фото (зразок) номерів
Американські автомобільні номери для авто

Американські автомобільні номери для авто, легальність використання таких номерів, відповідність ДСТУ. Як правильно замовити квадратний американський номерний знак.

Квадратне місце під номерний знак у автомобіля з США

Найбільш поширений вид американських номерних знаків в Україні це квадратні номерні знаки для автомобілів, привезених з Америки. При реєстрації таких автомобілів видаються 2 звичайних довгих номера, так як в Сервісних Центрах в наявності є тільки довгі номери для автомобілів. Але у американських автомобілів заднє посадочне місце для номерного знака, а іноді і переднє має більш квадратну форму, куди проблематично встановити стандартний довгий номер. У автовласника виникає резонне питання - де поміняти довгі номера на квадратні. Для цього в український ДСТУ на номерні знаки починаючи з 2006 року був введений додатковий тип знака розміром 305х155 мм (підтип 7-3), він в точності збігається за розміром з американськими автомобільними номерами і без проблем стає в американську рамку.

Такий американський тип номера є додатковим, замовляючи такий знак на американське авто, у вас залишаються обидва довгі номера, возити з собою довгі номери, які ви замінили на квадратні, не потрібно. На цьому типі номерів точно також як і на звичайних довгих є світловідбиваюче покриття, необхідні голограми в 2 ряди і фірмовий знак виробника. Даний тип номерів можна офіційно використовувати, це дозволено законодавством України. На автомобіль можна вішати як один такий знак ззаду, так і два, наперед і назад, так звані парні американські номера.

Американські номерні знаки - голограми


Як зрозуміти який саме зразок американського номера необхідно замовити для вашого автомобіля?

Якщо у вас на автомобілі стоять номерні знаки зразка 2004-2015 років, на яких зліва синьо-жовта смуга з тризубом і UA, то американський номерний знак потрібно замовляти такого ж зразка, тому що довгий і квадратний номера повинні бути з однієї серії і ДСТУ. Американські авто номери з 2004 по 2015 випускалися по ДСТУ 3650:2004 (підтип 7-3), мали зліва синьо-жовту смугу на всю висоту, зверху зображений тризуб і знизу UA, всі букви розташовані в верхньому ряду, 4 цифри внизу. Розмір літер може бути висотою від 40 до 58 мм, розмір символів 58 мм. Як правило, всі номери випущені за цим стандартом мали однаковий розмір букв і цифр 58 мм.

Американські автономери з 2004 по 2015 випускалися по ДСТУ 3650:2004

Якщо у вас довгі номери з синьою смугою, так звані «під євро», то американський номер на авто необхідно замовляти нового зразка згідно з ДСТУ 4278:2012, 4278:2019 (підтип 1-3). Такий номер зліва має синю смугу тільки на половину, за європейським зразком, розташування символів не змінилося, літери вгорі, цифри внизу. Єдина зміна введена новим ДСТУ, розмір верхніх букв було зменшено з 58 мм до 40 мм. Але даний тип номера можна замовляти і робити так само як і в попередньому ДСТУ з однаковим розміром букв і цифр, висотою 58 мм. На автомобілі такий знак виглядає трохи краще, так як маленькі букви погано помітні вже з невеликої відстані.

Американські автономери з 2015 по ДСТУ 4278:2012, 4278:2019

Рамка для кріплення американського автомобільного номера

Рамка для кріплення американського автомобільного номера

Для квадратних американських номерів для більш простої і легкої установки їх на автомобіль в продажу є пластикова рамка. Вона підходить під номерний знак розміром 305х105 мм, легко монтується, підходить практично під всі автомобілі, привезені з США, і в подальшому дозволяє легко зняти для заміни такий номерний знак. Також відпадає необхідність робити отвори в самому номерному знаку, бо як відомо починаючи з 2006 року, всі українські номерні знаки випускаються без отворів. А робити самостійно отвори ми не рекомендуємо, так як можна пошкодити світловідбиваюче покриття, яке згодом буде поступово відшаровуватися після авто мийок.

Пластикові американські авто номери і новомодні 3Д, 4Д, 5Д номера

Пластикові американські авто номери і новомодні 3Д, 4Д, 5Д номера.

Слід згадати також різні кустарні варіанти подібних американських номерів і варіанти для краси і тюнінгу, з якими можуть виникнути проблеми, якщо зупинить поліція. Це пластикові американські авто номери і так звані 3Д і 4Д номера.

Пластикові американські номери випускалися у свій час як варіант здешевлення стандартних американських номерів, коли американські номери коштували 600-700 грн за 1шт, тоді пластикові номера при ціні 300-400 грн виглядали привабливою альтернативою. Але такі номери не відповідають вимогам ДСТУ, вони не мали голограм, не були виготовлені на алюмінієвій пластині, символи були плоскими, виготовленими з оракалу. Про довговічність таких номерів говорити не доводиться.

Пластикові американські номери

Нещодавно в Україні з'явилися 3Д, 4Д і 5Д номера, де на пластикову основу або навіть іноді на стандартну алюмінієву заготовку від знака, клеять символи номерного знака, виготовлені з пластику. Тут теж варто попередити, що в ДСТУ немає такого поняття як символи з пластика приклеєні на основу, в ДСТУ є чіткі вимоги до номерних знаків, а також методи їх випробувань. Такий знак можливо і виглядає ефектно щоб підкреслити свій автомобіль в соціальних мережах або для фото, але ось як на нього відреагують співробітники поліції зупинивши в реальному житті... Крім того, символи на таких номерах не відповідають зображенню символів, визначених у ДСТУ.

3Д 4Д 5Д пластикові американські номери

5-значні квадратні номери 1995-2004 років під американський стандарт

5-значні квадратні номери 1995-2004 років під американський стандарт.

Для 5-значних українських номерних знаків, що видавались з 1995 по 2004 р, так само є можливість виготовити знак під американський формат 300х150 мм. Але слід пам'ятати, що в той час в ДСТУ не було даного типу номера з таким розміром, відповідно пластини на яких будуть виготовлені дані номери будуть без голограм. Даний тип номера був розроблений і робиться на прохання автовласників, у яких не залишається виходу як, або вішати такий знак, або проходити повну перереєстрацію і отримувати нові сучасні знаки.

Такий знак виготовляється також на пластині з алюмінію, має світловідбивання, розмір 305х105 мм, символи будуть видавлені, але не буде голограм. Цей знак також є третім додатковим, в разі питань, завжди можна пред'явити стандартні довгі номера отримані при реєстрації.

Іменні та сувенірні американські номери машин

Іменні та сувенірні американські номери машин.

Для власників іменних номерних знаків в українському ДСТУ навмисне або випадково забули розробити стандарт іменного номера в розмірі 300х150мм. У цьому випадку ми можемо виготовити іменний номер під американський формат в розмірі 300х150мм, але він буде з певними компромісами.

Іменні американські номери

На стандартних номерах з власним написом або ім'ям з 2015 року зліва синя смуга має зображення тризуба, під нею вибивається номер регіону за яким закріплені дані номери. Для американських номерів машин в форматі 300х150 стандартом не передбачені пластини з синьою смугою і тризубом, існують тільки стандартні пластини з синьою смугою, прапором України і символами UA, саме на такий пластині ми і можемо виготовити іменний номер під американський формат. Номер, виготовлений на такий пластині, буде з усіма голограмами і фірмовим знаком виробника.

Також можна виготовити сувенірні знаки в такому розмірі і форматі.

Оригінальні американські номерні знаки

Оригінальні американські номерні знаки на замовлення. Як купити або зробити американські автомобільні номери з США.

Крім стандартних номерів, наша компанія може зробити дублікати оригінальних номерних знаків Сполучених Штатів Америки. Такий знак буде виконаний на алюмінієвій пластині 1 мм, символи і цифри будуть вибиті як на оригінальному знаку, фонове зображення буде таким як на оригінальному номері необхідного штату або міста.

Такі оригінальні американські номерні знаки на замовлення виготовляються на протязі 3-4 робочих днів. Ми можемо виготовити автономери США будь-якого штату. По можливості, якщо у вас збереглося фото або ви можете надати оригінал схожого номера, додайте його до замовлення.

Також ми можемо зробити номер американського зразка як сувенірний або іменний номер за вашим бажанням.

Якщо ви колекціонуєте знаки і бажаєте купити оригінальні американські автомобільні номера, ми можемо виготовити точну копію будь-якого номера.

Мото номера, зменшені під американський стандарт, розмірами 140х104мм, 180х104мм, 104х108мм.

Мото номера, зменшені під американський стандарт, розмірами 140х104мм, 180х104мм, 104х108мм.

Для мотоциклів з Америки, а також для тих у кого стандартний мото номер вилазить за габарити, заважає і постійно через це ламається - наша компанія пропонує мото номера зменшеного розміру, такі номери ми випускаємо в 3-х розмірах 140х104 мм, 180х104мм , 104х108мм. Дані номери відповідають стандартним українським мото номерами, виготовляються з алюмінієвих пластин товщиною 1 мм, мають світловідбиваючу поверхню, букви і цифри видавлюються як на стандартних номерах. Але через відсутність до сих пір в ДСТУ даного формату номерів, на цих номерах не буде переливних голограм UA. Даний тип номерів неможливо отримати в МРЕВ або Сервісних центрах МВС, їх можна замовити тільки в нашій компанії.

Такі номери можуть бути в дизайні під формат ДСТУ 3650:2004 з синьо-жовтою смугою зліва або ж під новий формат з синьою смугою по ДСТУ 4278:2019.

Розташування букв може бути в двох варіантах:

 • В 2 ряди - всі чотири літери вгорі, цифри знизу
 • В 3 ряди як на стандартних мото номерах, зверху 2 букви (код регіону), посередині 4 цифри, внизу 2 букви (серія)

Також в такому форматі ми виготовляємо іменні та сувенірні знаки, для мото клубів і любителів тюнінга. Вартість таких номерів дорожче, термін виготовлення до 5 днів. Крім свого напису, під який ми підберемо шрифт або при необхідності виготовимо індивідуальний, можна нанести будь-яке зображення, яке буде відразу надруковано на світловідбиваючій поверхні.


Виготовлення американських номерів

Виготовлення американських номерів, як відбувається процес виготовлення квадратних номерів за американським стандартом.

Виготовлення американських номерів виконується на сучасному обладнанні виробництва польської компанії UTAL. Для американських номерів застосовуються стандартні заготовки з алюмінію, або пластини власного виробництва, якщо це замовлення на нестандартні номери які відсутні в нашому ДСТУ.

Устаткування - прес і верстат термо-друку UTAL

Для початку на пластину викладаються кліше символів, за допомогою яких під потужним пресом відбувається видавлювання символів на номері.

Процес виготовлення американських номерів - викладання кліше, видавлювання під пресом

Далі видавлені символи профарбуються спеціальним зносостійким покриттям, це робиться під температурою 200 градусів, де зі спеціального барабану, фарба переноситься на символи, за методом термо-друку. Дане покриття існує різних кольорів, для різних оригінальних номерів використовуваних в США, де у кожного штату як правило символи свого кольору.

Весь процес виготовлення квадратного американського номера займає пару хвилин. На українські номери американського стандарту дається гарантія 2 роки, на індивідуальні знаки, зменшені мото номера, оригінальні під США - 1 рік.

Як купити або замовити номери американського зразка

Як купити або замовити номери американського зразка.

Замовити або купити номера американського зразка можна декількома способами:

 • зробити замовлення за допомогою форми замовлення на сайті
 • оформити замовлення через вайбер або телеграм
 • під'їхати до нас в офіс в Києві і зробити замовлення на місці

Для замовлення українських номерів під американський зразок потрібні документи:

 • техпаспорта на ТЗ
 • посвідчення особи (можна права або паспорт)

Для замовлення оригінальних знаків США або сувенірних:

 • досить фото номера, макет або необхідний зразок

Готові номера можна забрати самостійно в нашій компанії в м.Київ, замовити доставку, а при необхідності відправляємо по всій Україні за допомогою Нової Пошти.

 

Дата: 23.08.2020

Автор: Анна Новікова