ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Офіційні іменні номерні знаки в Україні. Калькулятор вартості індивідуальних номерів, як купити, замовити свої іменні номера. Історія іменних номерів, ДСТУ

Вартість іменних номерних знаків:

Тип номера

Вартість

Термін
Ціна за 2 шт

Замовлення та отримання офіційних іменних номерів

1 шт - від 6700 грн

Термін - 1 мес

Дозвільний лист для перезакріплення іменних номерів за новим автомобілем

1 шт - 2500 грн

Термін - 3-5 днів

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

Іменні номерні знаки України - калькулятор вартості

Іменні номерні знаки

Вартість: 6700 грн

у вартість входить:
комплект іменних номерів
дозвільний лист з департаменту МВС

В іменних номерах дозволяється

В іменних номерах дозволяється:

 • Іменні номерні знаки повинні складатися мінімум з 3 символів, максимум 8
 • Можна використовувати російські, українські та латинські літери, цифри та пробіли
 • Іменні номерні знаки повинні містити мінімально 1 букву, одна з яких повинна стояти на початку
 • Можуть включати до 6 цифр, так звані круті або красиві іменні номера (наприклад "А 77777 А", "А 888888 А" - такий номер вважається нестандартним іменним номером і коштує дорожче, див.ціни)
В іменних номерах забороняється

В іменних номерах забороняється:

 • Забороняється виготовлення іменних номерів, що імітують українські державні номера, наприклад: "АА 5555 КН", "АА 0001 ВР", "II 0055 II" и т.д.
 • Не допускається будь-яка нецензурна лексика, але можна замовляти прикольні іменні номери на машину
 • Не можуть починатися на 2 букви, що повторюють існуючі державних серії, АА, АР, АМ і т.д.
 • Початком іменних номерів не можуть бути літерні сполучення ОО, BP, KM, СБУ
 • Заборонено використовувати чужі торгові марки і назви компаній без згоди власника авторських прав, наприклад BMW, LEXUS і т.д.
Іменні номерні знаки в Україні

Іменні номерні знаки в Україні - процедура покупки, замовлення і виготовлення.

Офіційні іменні номерні знаки в Україні є додатковими номерами до основних знаків, пересуватися на іменних номерах можна тільки по території України, возити з собою основні номера не обов'язково. Номери з ім'ям є власністю власника авто, їх можна переоформляти на інші автомобілі власника.

Оформити на свій автомобіль персональні індивідуальні номера с написом може тільки власник ТЗ по техпаспорту, якщо ви володієте автомобілем за дорученням, то замовити іменні номерні знаки ви не зможете - індивідуальні номери на авто оформлюються тільки на власника.

З липня 2019 року купити звичайні іменні номери на авто в Україні можна через «Електронний кабінет водія» за адресою https://e-driver.hsc.gov.ua/, це суттєво дешевше ніж робити через посередників. Але бувають комбінації іменних номерних знаків які не вийде зробити через «Електронний кабінет водія», тоді ви можете звернутися до нас. Наша компанія спеціалізується на оформленні нестандартних варіантів іменних номерних знаків.

Як відбувається процедура замовлення і заміни номерних знаків на номера з ім'ям через нашу компанію:

 • 1

  Повідомляєте бажаний варіант іменних номерних знаків, якщо такий варіант теоретично можна зробити, то далі необхідна передоплата в розмірі 300 грн. Після передоплати проводиться перевірка чи можна оформити такий варіант, а також перевірка бажаної комбінації іменних номерів по базі МВС, на випадок того, що такі номери вже кимось зайняті.

 • 2

  Після перевірки і узгодження доступності комбінації номерів, оплачується залишок суми за іменний номер.

 • 3

  При необхідності оформляється довіреність, яка дає право нам займатися виготовленням іменних номерних знаків від імені клієнта (цю інформацію уточнюйте у нашого менеджера).

 • 4

  Після надання всіх необхідних документів та оплати номерів ми приступаємо до виготовлення номерів. Термін підготовки всіх документів та оформлення 1 місяць.

 • 5

  Після того як номери будуть готові ви отримуєте: комплект індивідуальних номерів на машину і лист з департаменту Поліції "Про закріплення за власником даних іменних номерів". З цим листом клієнту необхідно звернутися в будь-який Сервісний центр МВС для заміни техпаспорта, в новому техпаспорті в графі "особливі відмітки" будуть вписані індивідуальні номерні знаки. Заміну техпаспорта клієнт оплачує самостійно. На заміну техпаспорта дається 10 днів з моменту отримання готових номерів і листа з департаменту Поліції, даний термін вказується в листі.

 • 6

  Якщо іменні номерні знаки пошкодяться їх можна оновити як звичайні номери, вартість оновлення іменних номерів на авто можна дізнатися в розділі "Дублікат номерів" або в таблиці вище.

Що необхідно для замовлення іменних номерів

Що необхідно для замовлення іменних номерів.

Для оформлення замовлення на іменні номери будуть потрібні наступні документи, якщо номера оформляються на фізичну особу:

 • Паспорт України (скан-копії у форматі А4 розворотів: перший, другий і прописка)
 • Техпаспорт з обох сторін (скан-копії у форматі А4)
 • Ідентифікаційний код (скан-копія в форматі А4)

Ви можете під'їхати до нас в офіс в Києві з необхідними документами, ми на місці знімемо необхідні скани або замовити іменні номера онлайн на нашому сайті.

Калькулятор вартості іменних номерів

Калькулятор вартості іменних номерів для авто. Скільки коштують іменні номера, як формується ціна, додаткові витрати.

Щоб розрахувати вартість іменних номерів авто, можна скористатися конструктором іменного номера, який розташований на цій сторінці вище. Калькулятор вартості іменного номера авто рахує мінімально від 3х символів, так як згідно встановлених правил, індивідуальні номерні знаки повинні складатися мінімально з 3х символів. Після 3х символів кожний наступний символ додається до загальної вартості. Можна використовувати пробіли, вони не впливають на вартість. Загальна кількість символів обмежена вісьмома, більше не допускається використовувати в іменних номерах. У нашому калькуляторі іменних авто номерів вартість буде вище ніж при замовленні індивідуальних номером через «Електронний кабінет водія» , ми спеціалізуємося на нестандартних іменних номерах, які коштують дорожче звичайних і які складно оформити.

Стандартна ціна звичайних іменних номерів при замовленні через «Електронний кабінет водія»:

 • Перші 3 символи – 300 грн
 • Кожен наступний символ – 90 грн
 • Графічний елемент – 500 грн.

Дізнатися скільки коштують персональні номерні знаки з написом в Україні на поточний день завжди можна в «Електронному кабінеті водія» за посиланням https://e-driver.hsc.gov.ua/.

У генераторі номерів можна створити свої номери авто і відразу ж побачити як будуть виглядати майбутні іменні номера. Конфігуратор дозволяє використовувати кириличні, латинські букви, а також цифри, вартість символу не залежить від мови. Розділові знаки, тире і дефіси, так само як і прогалини, не враховуються і не впливають на ціну іменних номерів в Україні.

Калькулятор вартості іменних номерів

У розраховану в результаті вартість входить комплект знаків і дозвільний лист, на підставі якого робиться заміна техпаспорта. Крім даної вартості, додаткові витрати будуть по заміні техпаспорта в Сервісному Центрі МВС. Після отримання номерів і дозвільного листа протягом 10 днів необхідно замінити старий техпаспорт на новий, в якому будуть вказані індивідуальні номери.

В майбутньому, при купівлі нової машини, для перезакріплення своїх іменних номерів, необхідно буде замовляти новий дозвільний лист, для закріплення за новою машиною своїх знаків.

Іменні номерні знаки в Україні

Історія іменних номерних знаків в Україні, ДСТУ, зовнішній вигляд, особливості.

Іменні номерні знаки в перше з'явилися в Україні в 2004 році, тоді разом з новим стандартом номерних знаків ДСТУ 3650:2004 були додані індивідуальні знаки України. Вони були передбачені для легкових автомобілів (як Підтип 7-1) і мотоциклів (як Підтип 7-2), але на практиці іменні номери на мотоцикл так і не були толком запущені в роботу. У цьому стандарті зовнішній вигляд автомобільних іменних номерів був наступним, зліва вгорі був прапор України, під ним вказувався регіон реєстрації ТЗ, в решті знака комбінація номера. Зразок індивідуальних номерних знаків для машин по ДСТУ 3650:2004 виглядав так:

Зразок індивідуальних номерних знаків для машин по ДСТУ 3650:2004

Зразок іменного мотономера по ДСТУ 3650:2004:

Зразок іменного мотономера по ДСТУ 3650:2004

У 2012 році був підготовлений новий стандарт ДСТУ 3650-2012, іменні номера отримали невелику зміну, зліва вгорі замість прапора України з'явилася синя смуга, на половину висоти знака, на ній зображений герб України – Тризуб. Все інше залишилося без змін, іменні мото номера все також неможливо замовити. Зразок іменних номерів для автомобілів по ДСТУ 3650-2012:

Зразок іменних номерів для автомобілів по ДСТУ 3650-2012

Зразок іменного мотономера по ДСТУ 3650-2012:

Зразок іменного мотономера по ДСТУ 3650-2012

У 2019 на зміну прийшов новий стандарт ДСТУ 3650-2019 і ДСТУ 4278-2019, іменні номера отримали зміни у вигляді нового шрифту для букв і цифр, для поліпшення автоматичної фотофіксації порушень, тепер це шрифт схожий на той що використовується в Німеччині. Все інше залишилося без змін. Зразок автомобільного іменного номера по ДСТУ 4278-2019:

Зразок автомобільного іменного номера по ДСТУ 4278-2019

Зразок іменного мотономера по ДСТУ 4278-2019:

Зразок іменного мотономера по ДСТУ 4278-2019

 

Дата: 09.07.2020

Автор: Анна Новікова