ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Заміна і відновлення номерних знаків, скільки коштує відновити автомобільні номера. Реставрація та ремонт номерних знаків, плюси і мінуси процедури.

Заміна і відновлення номерних знаків.Як відбувається відновлення номерів. Плюси і мінуси реставрації пошкоджених номерних знаків.

Детальніше в статті нижче і в нашому відео.

Акція (знижка)

Акція !!!

Вартість українських номерів: 1 номер: 300 грн комплект: 450 грн

Скільки коштує заміна номерних знаків:

Тип номера

Ціна 1 шт

Ціна 2 шт

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

Номерні знаки України

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 350 грн

2 шт - 550 грн

1 шт - 400 грн

2 шт - 800 грн

1 шт - 400 грн

2 шт - 800 грн

Номерні знаки України під американський розмір

1 шт - 400 грн

2 шт - 800 грн

Номерні знаки України під американський розмір

1 шт - 400 грн

2 шт - 800 грн

1 шт - 1500 грн

2 шт - 2700 грн

Сувенірні, подарункові номера

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 500 грн

2 шт - 800 грн

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

Транзитні номери України

1 шт - 350 грн

2 шт - 500 грн

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

1 шт - 300 грн

1 шт - 300 грн

1 шт - 300 грн

Комплект номерів на вантажні автомобілі і автобуси

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

Комплект номерів на вантажні автомобілі і автобуси

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

Номерні знаки СРСР чорні, зразка 1958-1977 р

1 шт - 450 грн

2 шт - 750 грн

Номери Польщі, Литви, Німеччини - універсальним шрифтом

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

Номери Польщі, Литви, Німеччини - шрифтами своєї країни

1 шт - 500 грн

2 шт - 800 грн

Іноземні номери - універсальним шрифтом

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

Іноземні номери - максимально під оригінал

1 шт - 1500 грн

2 шт - 2700 грн

Рамки для номерів:

Тип рамки

Ціна 1 шт

1 шт - 60 грн

1 шт - 100 грн

Відновлення і заміна номерних знаків

Відновлення і заміна номерних знаків, як це робиться, кому необхідно. Наскільки легальна і офіційна послуга оновлення пошкоджених номерів на авто.

Наша компанія надає послугу - відновлення номерних знаків. Під відновленням номерних знаків мається на увазі виробництво нових ідентичних знаків для заміни пошкоджених, зношених або старих номерів на авто. На сьогоднішній день заміна номерних знаків відбувається саме шляхом випуску нового знака, так як це більш доцільно з точки зору економії часу і фінансів. Детальніше переваги такого методу ми розглянемо нижче.

Заміна автономерів

Для кого призначена послуга заміна автономерів? Номерні знаки в процесі експлуатації схильні до різних зовнішніх впливів, внаслідок чого вони пошкоджуються і втрачають свій зовнішній вигляд, але найголовніше за номерні знаки що нечитаються передбачений штраф від 170 до 255 грн. Розглянемо основні причини, чому може знадобитися заміна автомобільних номерів:

 • Номери пошкоджуються в результаті ДТП, згинаються, згоряють і т.д.
 • Номери схильні до корозії і іржі, це особливо характерно для старих радянських знаків, які випускалися ще на металі
 • Часто після автомийок з автономерів відривається ламінація, разом зі світловідбиваючим покриттям
 • Номери зношуються в результаті швидкої їзди по авто шляхах, де камінчики і мошки викликають невеликі пошкодження на знаку, які тягнуть подальші пошкодження світловідбиваючої плівки

Пошкодження на номерних знаках

Відновлення автомобільних номерів це офіційна і легальна процедура дозволена законодавством України, будь-який власник ТЗ при наявності документів на ТЗ може поміняти чи оновити пошкоджені номера на авто. Всі номери виготовляються відповідно до вимог ДСТУ та будуть ідентичні старими номерами, отриманим в МРЕВ, на номерах не буде ніяких додаткових позначок «дублікат» і т.п., на них можна спокійно пересуватися, а також здавати в МРЕВ при знятті з обліку.

Приклади і зразки номерів:


Відновлення пошкоджених державних номерів - абсолютно легальна процедура

Відновлення пошкоджених державних номерів для ТЗ - процедура легальна і офіційно дозволена органами МВС України.

Нові номера робляться відповідно до стандартів ДСТУ 2588-94, ДСТУ 3650:1997, ДСТУ 4278:2004, ДСТУ 4278:2006, ДСТУ 4278:2012, ДСТУ 4278:2019, на номерах присутні голограми, світловідбиваюча плівка, маркування заводу-виробника.

Документи необхідні щоб замовити заміну номерних знаків

Документи необхідні
щоб замовити заміну номерних знаків

Українські номера і старі СРСР:

 • техпаспорт
 • посвідчення водія (або паспорт)

Іноземні:

 • техпаспорт
 • або фото старих номерів
Реставрація та ремонт номерних знаків

Реставрація та ремонт номерних знаків, за і проти. Чому звичайне рихтування та фарбування найчастіше недоцільне і не вигідне в порівнянні з заміною держ номерів шляхом виготовлення нового знака.

Чому звичайна реставрація номерних знаків не вирішує проблему пошкоджених номерів? Під реставрацією державних автономерів часто автовласник має на увазі невеликий ремонт номерних знаків, а саме рихтування або вирівнювання пошкоджених пластин, підфарбовування світловідбиваючого шару і чорної фарби на символах. Але як ми знаємо на сучасних номерах світловідбиваючий шар це не просто біла фарба, крім світловідбиваючих елементів на цьому шарі знаходяться захисні переливні голограми. На стандартних українських номерах вони йдуть в 2 ряди через кожні 10 см. Відповідно якщо сам метал при бажанні ще можна спробувати вирівняти, то фарбування номерного знака білою фарбою позбавляє його світловідбивання і голограм і це буде вже порушенням, за що можна отримати штраф від співробітників поліції за таку реставрацію.

Світловідбиваючий шар і голограми на номерному знаку

Зі старими радянськими номерами, виготовленими ще на металі ситуація ще гірше, не дивлячись на відсутність на них голограм, фарбування і ремонт таких авто номерів лише на час відстрочить повторну корозію металу.

Іржаві радянські номера

У сучасних реаліях заміна держ номерів шляхом виготовлення нового дубліката, виходить значно дешевше, ніж ручна реставрація авто номерів і набагато швидше за часом. Нові номери, виконані за всіма правилами і вимогам ДСТУ, не будуть нічим відрізнятися від старих і прослужать ще багато років при дбайливої ​​експлуатації.

Заміна реєстраційних номерів

Пам'ятайте, що номерні знаки повинні відповідати ДСТУ, це можливо тільки при замовленні нового знака у офіційного виробника номерів.

Як відбувається відновлення і заміна номерних знаків

Як відбувається відновлення і заміна номерних знаків

Відновлення номерних знаків автомобіля виконується на спеціальному обладнанні з використанням спеціальних заготовок під кожен тип номера. У своїй роботі ми застосовуємо обладнання та заготовки двох європейських марок UTAL і Utsch. Весь процес виробництва номера замість пошкодженого умовно складається з 2-х частин:

Устаткування - прес і верстат термо-друку UTAL

Перша - для необхідного типу номера береться свій тип заготовки. На пластину майстер викладає кліше для видавлювання потрібних символів. Видавлювання символів робиться під пресом, куди заводять заготовку.

Процес відновлення номерного знака - викладання кліше, видавлювання під пресом

Друга - видавлені символи необхідно пофарбувати в необхідний колір (для стандартних знаків це чорний). Фарбування відбувається методом термо-друку. Під спеціальним барабаном з плівкою необхідного кольору проводять заготовку, в результаті зносостійке покриття надійно переноситься на символи. Даний процес відбувається під температурою 200 градусів за Цельсієм для більш надійного скріплення покриття з пластиною.

В результаті отримуємо готовий номерний знак, яким можна замінити пошкоджений старий номер. На всі випущені номера надається гарантія 2 роки, за умови дбайливого експлуатації авто номерів.

Терміни заміни і типи номерних знаків, які можна відновити

Терміни заміни і типи номерних знаків, які можна відновити. Скільки коштує замінити ті чи інші номера.

Всі номери, починаючи з білих радянських видаються з 1978 року, робляться за декілька хвилин. Якщо звернутися безпосередньо на наше виробництво до майстра, то замінити номерні знаки можна буде відразу, якщо забирати в офісі, то трохи пізніше, або ж ми можемо відправити номера по Україні в будь-який населений пункт.

Радянські жовті і чорні авто номери можна відновити тільки під замовлення, термін такої роботи близько 2-3 тижнів, так як для них потрібно більше витрат і часу.

Відновлення старих радянських чорних номерних знаків

Всі нетипові номера, такі як зменшені мотономера, нестандартні сувенірні, іноземні максимально схожі на оригінал, робляться від 1 до 5 днів.

Виготовлення сувенірних номерів за індивідуальним замовленням з нестандартним шрифтом або логотипом

На сьогоднішній день ми можемо відновити такі номерні знаки:

Види номерних знаків які відновлюються

 • Всі українські, починаючи від 1992 року
 • Українські номера під американський розмір для автомобілів, машин і мото техніки
 • Радянські номера з білим фоном
 • Радянські номера з жовтим і чорним фоном
 • Практично всі іноземні номери
 • Іменні номери
 • Сувенірні і подарункові
 • Номери для тракторів, тракторних причепів і спецтехніки

Скільки коштує замінити ті чи інші державні номера на машину в Україні, їх характеристики, терміни виготовлення та фото зразків, можна подивитися в таблиці вище.

Приклади і зразки номерів:


Відновлення і заміна держ номерів по ДСТУ

Чи є відмінності у нових номерів від тих що були раніше. Згідно яких ДСТУ відбувається відновлення і заміна номерів.

Всі вироблені номера замість пошкоджених, будуть ідентичні старим знакам. Номери виробляються на точно такому ж обладнанні із використанням таких самих матеріалів, що і номери вироблені нами для МРЕВ.

Заміна та відновлення сучасних українських номерів автомобіля, відбувається з урахуванням вимог зазначених в наступних стандартах: ДСТУ 2588-94, ТУ 5701-039-3-92, ДСТУ 3650-97, ДСТУ 3650-2004, ДСТУ 4278-2004, ДСТУ 4278-2006, ДСТУ 4278-2012 і ДСТУ 4278-2019. Номери робляться на алюмінієвій основі, товщиною в 1 мм, зверху вона покрита світловідбиваючою плівкою. Починаючи з 1995 року, на номерах обов'язково присутні захисні елементи, у вигляді переливних голограм. Зі зворотного боку знака буде відмітка виробника знака.

Голограми, гравірування, штамп, штрих-код виробника на номерному знаку

Радянські білі номера відновлюються з урахуванням вимоги ГОСТ 3207-77, але якщо раніше вони вироблялися на металевій основі, схильною до швидкої корозії, то тепер такі номери робляться на алюмінієвій пластині, яка виключає фактор корозії, а сам номер стає значно легше по вазі.

Радянські жовті і чорні номера робляться по ГОСТ 3207-46, ГОСТ 3207-58 і ГОСТ 3207-65, так само тепер замість металу застосовуються більш сучасні алюмінієві пластини.

Радянські жовті і чорні номера

Основні параметри і вимоги до сучасних номерних знаків можна підсумувати:

 • Номер виготовлений на алюмінієвій пластині товщиною 1 мм
 • Є світловідбиваюче покриття
 • На світловідбиваючому покритті проглядаються 2 ряди голограм: верхній ряд голограма UA, нижній голограма виробника пластини
 • На зворотному боці є маркування виробника у вигляді: штампа, гравіювання або штрих-коду
 • Всі символи і шрифти відповідають параметрам з ДСТУ.
Як замовити відновлення номерів

Як відновити номерні знаки автомобіля в Україні? Що необхідно для замовлення.

Як відновити номерні знаки автомобіля? Для замовлення послуги відновлення або заміни номерів автомобіля України, від власника ТЗ потрібно звернутися в нашу компанію або зробить замовлення дистанційно, надавши наступне:

 • Документ на ТЗ (техпаспорт або свідоцтво реєстрації)
 • Посвідчення особи замовника
 • Фото пошкодженого номера (якщо є)

По готовності, нові номера можна забрати самостійно або замовити доставку по Києву, Україні та СНД. Якщо необхідно у нас в офісі є послуга заміни пошкоджених номерів на нові, також це може зробити кур'єр під час доставки по Києву.

Після отримання нових знаків, старі номери самостійно необхідно розламати на 3 частини або віддати нам на утилізацію.

 

Дата: 12.09.2020

Автор: Оксана Блажиєвська