ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Дублікати іноземних номерів будь-якої країни - виготовлені універсальним шрифтом

Ціна:

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

Замовити
 • Тип номера:

  Іноземні номери будь-якої країни - довгі

 • Розмір:

  520х112 мм

 • Матеріал:

  алюмінієва пластина 1мм

 • Покриття:

  світловідбиваюча плівка, наклейки

 • Опис:

  універсальний латинський шрифт, інша державна символіка клеїться наклейками

 • Термін виготовлення:

  від 5 хвилин

Дублікати іноземних номерів будь-якої країни - виготовлені універсальним шрифтом

Дублікати іноземних номерів будь-якої країни - виготовлені універсальним шрифтом з наклейками

Дублікати іноземних номерів будь-якої країни - виготовлені універсальним шрифтом. Дані номери відрізняється тим, що номер робиться з використанням універсального латинського шрифту. Інша необхідна символіка, така як прапори, синя смуга, техогляди, емблеми регіонів і інші позначки клеяться у вигляді наклейок. Це значно спрощує виробництво і дозволяє виготовити номерний знак практично будь-якої країни світу за короткий проміжок часу та за прийнятну ціну. І нехай такий номер не буде відповідати всім вимогам оригіналу, однак дозволить вирішити проблему відсутності номерного знака на машині іншої держави швидко і за прийнятну вартість.

Часто водієві іноземного ТЗ після втрати або пошкодження іноземних номерів потрібно отримати дублікат його номерів, що на практиці не завжди можливо, для цього створено даний вид номерів, щоб швидко виготовити і повісити на машину номерні знаки які були раніше. Нерідко, самі поліцейські в Україні радять зробити подібний реєстраційний номер, якщо з документами на машину все в порядку. Бувають випадки, коли власники машин з реєстрацією в далеких або екзотичних для нашого регіону країнах роблять дублікат своїх рідних номерів в якості запасних, щоб оригінальні возити в багажнику, так як подібні номери часто стають об'єктом крадіжки.

Зразок номерного знака Словаччини - виготовленого універсальним шрифтом з наклейками

У такому виконанні ми можемо виготовити дублікати австрійських, бельгійських, болгарських, білоруських, чеських, німецьких, литовських, латвійських, естонських, французьких, англійських (британських), грузинських, грецьких, угорських, італійських, киргизьких, казахстанських (казахських), голландських, польських , молдавських, придністровських, румунських, словацьких, словенських, хорватських, сербських, швейцарських, шведських, таджикистанських, узбецьких, вірменських, азербайджанських, турецьких номерних знаків.

Що необхідно для замовлення виготовлення іноземного номера

Що необхідно для замовлення виготовлення іноземного номера універсальним шрифтом

Для виготовлення іноземного номера потрібно надати техпаспорт, або номер що залишився, його фотографію або максимально подібну картинку з інтернету, щоб виготовити найбільш точний аналог.

Іноземні номери будь-якої країни універсальним шрифтом - характеристики і параметри

Іноземні номери будь-якої країни універсальним шрифтом - характеристики і параметри

Подібні номера робляться на алюмінієвій пластині зі світловідбиванням, розмір пластини стандартний 520х112 мм, товщина алюмінію - 1 мм. У лівій частині клеїться наклейка з позначенням країни видачі номера і прапором (якщо є), так само на номер клеяться різні голограми, емблеми, герби, символи, якщо це є на оригінальних знаках. Всі наклейки друкуються в друкарні на спеціальній плівці (оракалі для зовнішніх робіт), завдяки чому вони міцно триматися на номері. Літери і цифри давляться на пластині під пресом і фарбуються термостійким покриттям.

В цілому, готові номерні знаки зовнішнім виглядом відповідають запису в техпаспорті і дозволяють тривалий час користуватися ними на території України.

 

Дата: 18.09.2020

Автор: Анна Новікова

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

Україна

Державний знак автомобіля в інших містах України: