ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Сувенірні номери на машину і мотоцикл. Виготовлення алюмінієвих сувенірних номерних знаків на замовлення.

Ціна:

1 шт - 300 грн

2 шт - 450 грн

 

Складні і нестандартні:

1 шт - 1500 грн

2 шт - 2700 грн

Замовити
 • Тип номера:

  Сувенірний алюмінієвий номер

 • Розмір:

  520х112 мм

 • Матеріал:

  алюмінієва пластина 1мм

 • Покриття:

  світловідбваюча плівка або фарба

 • Термін виготовлення:

  звичайні від 5 хвилин, складні і нестандартні 4-5 днів

Імітація або повтор існуючих українських держ номерів заборонена

Звертаємо Вашу увагу:

Імітація або повтор існуючих українських держ номерів заборонена! Можна використовувати символи, яких немає в офіційних серіях номерів, наприклад Я, Ш, Щ, Ч і т.д., наприклад для номерних знаків для зйомок в кіно і серіалах.

Сувенірні, весільні, подарункові, декоративні номера

Сувенірні, весільні, подарункові, декоративні номери на замовлення. Чим відрізняються сувенірні номери від звичайних держ номерів

Сувенірні номери - відмінний спосіб прикрасити свій автомобіль на урочисту подію, фото-сесію, зйомку кліпу, виділити себе на зльоті автолюбителів, змаганнях, вказати назву моделі автомобіля в автосалоні або на виставці, зробити подарунок своєму другу або колезі по роботі.

Сувенірні номери на машині - Перемога

Сувенірні номери на авто виготовляються на замовлення і можуть бути подарунковими, весільними або іншими декоративними, з різними прикольними написами або назвою компанії.

У чому основна відмінність сувенірних номерів від звичайних держ номерів?

Основна відмінність сувенірних номерів полягає в тому, що сувенірні номерні знаки не можна використовувати на дорогах загального користування. Це не номери з ім'ям (офіційні іменні номера), які прописуються в техпаспорті автомобіля, це просто сувенірні пластини з вашим написом. Вішати і використовувати сувенірні номери на свою машину можна тільки на закритих майданчиках, змаганнях чи шоу-румах, за їзду на таких номерах по звичайних дорогах можна отримати штраф, як за їзду без номерного знака або з номерним знаком, що не відноситься до даного транспортного засобу.

Виготовлення сувенірних алюмінієві авто номерів на машину

Виготовлення сувенірних алюмінієві авто номерів на машину

Сувенірні алюмінієві автономери виготовляються на алюмінієвій пластині методом видавлювання, завдяки чому символи на номері чіткі і глибокі. Сувенірні номерні знаки найчастіше замовляють на алюмінієвій пластині з білим світловідбиваючим покриттям, єдина істотна відмінність, світловідбиваюче покриття не має переливних голограм. Також можна виготовити сувенірні номерні знаки на чорних пластинах, вони бувають з матовим і глянцевим покриттям, без світловідбивання.

Для виготовлення сувенірних номерів на машину використовуються ті ж шрифти, як і для офіційних держ номерів. Можна використовувати всі символи кирилиці, латиниці і цифр. Зверху видавлені символи на вибір фарбуються в один з доступних кольорів. На алюмінієвому сувенірному номері можна використовувати до восьми символів і нанести одне або кілька зображень за допомогою високоякісної плівки, що самоклеїться. Варіанти смуги яку можна приклеїти зліва, а також інші доступні наклейки, можна подивитися в наших зразках. Такі сувенірні номери коштуватимуть за стандартною ціною, вказаною вище.

Якщо необхідно зробити більш складні сувенірні знаки, де потрібно помістити більше 8-9 символів або інші нестандартні значки, це будуть нестандартні сувенірні номери, про них нижче.

Приклади і зразки:

Складні і нестандартні сувенірні автомобільні та мото номера

Складні і нестандартні сувенірні автомобільні та мото номера

Якщо на сувенірних автомобільних номерах необхідно розмістити напис з 9 і більше символів або вибити якісь нестандартні символи, то для цього будуть використовуватися інші нестандартні кліше. Такі сувенірні номери будуть дорожче за вартістю, ціна від 600 грн за комплект в залежності від складності та термінів виготовлення. Точну вартість необхідно уточнити у менеджера.

Також можна зробити сувенірні номери на мотоцикл, вартість залежить від складності замовлення, уточнюйте.

Приклади і зразки:

Як замовити і купити сувенірні або подарункові номера

Як замовити і купити сувенірні або подарункові номера

Щоб замовити або купити сувенірні або подарункові номера на авто чи мотоцикл необхідно оформити замовлення через сайт або надіслати побажання на замовлення на один з наших месенджерів viber або telegramm. У замовленні точно опишіть що необхідно зробити, які наклейки клеїти або не клеїти взагалі.

Документи для замовлення сувенірних номерів не потрібні, такі номери робляться без надання документів.

Необхідна буде передплата мінімум 50% від загальної вартості замовлення, без передоплати замовлення на сувенірні номери не виготовляються.

 

Дата: 17.04.2022

Автор: Оксана Блажиєвська

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

Україна

Відновити номера на машину в інших містах України: