ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Дублікати іноземних номерів будь-якої країни - виготовлені максимально ідентично оригіналу

Ціна:

1 шт - 1500 грн

2 шт - 2700 грн

Замовити
 • Тип номера:

  Будь-який тип іноземних номерів

 • Розмір:

  розмір як в оригіналі

 • Матеріал:

  алюмінієва пластина 1мм

 • Покриття:

  светоотражающая плівка, друкувати необхідних елементів і фону на самому номері

 • Опис:

  ідентична оригіналу копія, шрифти, форма і розмір як в оригіналі, всі елементи друкуються на пластині, не буде переливних голограм

 • Термін виготовлення:

  4-5 робочий днів

Іноземні номери будь-якої країни - виготовлені максимально під оригінал

Дублікати іноземних номерів будь-якої країни - виготовлені максимально ідентично під оригінал

Дублікати іноземних номерних знаків будь-якої країни, виготовлені максимально ідентично під оригінал. Як відомо іноземні номери можуть відрізнятися розміром, кольором пластини і шрифту, самим шрифтом і різними нюансами у вигляді емблем, голограм, специфічних позначень і т.д. В Україну не поставляються пластини і шрифти для іноземних номерів, тому виготовити оригінальний іноземний номер в Україні - досить складне завдання. Але наша компанія може зробити номерні знаки будь-якої країни максимально наближені до оригіналу. Це будуть дублікати необхідного розміру, з потрібним кольором фону, з оригінальним шрифтом потрібної країни і т.д., єдине, на таких номерах не буде водяних знаків (переливних голограм).

Дублікати італійських номерів

Максимально схожими під оригінал ми можемо виготовити дублікати американських, австрійських, бельгійських, болгарських, білоруських, чеських, німецьких, литовських, латвійських, естонських, французьких, англійських (британських), грузинських, грецьких, угорських, італійських, киргизьких, казахстанських (казахських), голландських, польських, молдавських, придністровських, румунських, словацьких, словенських, хорватських, сербських, швейцарських, шведських, таджикистанських, узбецьких, вірменських, азербайджанських, турецьких номерних знаків та інші країни.

Що необхідно для замовлення виготовлення іноземного номера

Що необхідно для замовлення виготовлення закордонних номерів

Щоб виготовити оригінальний іноземний номер, замовник повинен надати номер, який залишився, якщо він є, або якісне детальне фото свого номера, або фото з інтернету максимальної схожості. Потім нами розробляється макет, пластина потрібного розміру і шрифт. Додатково, якщо того вимагає номер, розробляються макети державної символіки, гербів і т.д. На відміну від більш дешевого варіанту виконання універсальним шрифтом, в цьому виконанні всі необхідні смужки, прапори і т.д. будуть надруковані на номерному знаку як в оригіналі, а не у вигляді наклейок. Все це вимагає індивідуального підходу, витрат часу і грошей, але як результат, замовник отримує повну копію свого рідного номера, з яким може пересуватися і не переживати за наслідки.

Дублікати австрійських номерів

Іноземні номери будь-якої країни, максимально ідентичні оригіналу - характеристики і параметри

Іноземні номери будь-якої країни, максимально ідентичні оригіналу - характеристики і параметри

Всі номери виготовляються на алюмінієвій пластині товщиною 1 мм, необхідно розміру як в оригіналі, на якій під пресом тісняться всі літери і цифри номера, а малюнки, значки, герби і вся потрібна атрибутика попередньо друкується на пластині. Залежно від рівня складності номера, термін виготовлення теж різний і коливається в районі 4-5 робочих днів.

 

Дата: 17.09.2020

Автор: Анна Новікова

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

Україна

Номерні знаки на авто в інших містах України: