ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Автомобільні номери скоро можна буде отримати прямо в автосалоні

Автомобільні номери скоро можна буде отримати прямо в автосалоні

З кожним днем ​​покупка автомобіля стає звичайною справою, яким вже нікого не здивуєш. Так само у людей зростає фінансова незалежність, яка відкриває ряд можливостей для того, що б придбати автомобіль. З тієї ж причини все частіше покупки автомобілів стали робити в салонах, не тільки тому, що їм надається максимальна кількість послуг, але і побоюючись проблем, які можуть виникнути при покупці машини з рук. Адже ніхто не застрахований від обману зацікавленого продавця, для якого головним є тільки збут товару. А з його якістю доведеться зіткнутися саме новим господарям.

Незабаром до всіх наявних послуг автосалонів додасться нова, за допомогою якої ви зможете отримати держномер при покупці машини. Нещодавно був прийнятий закон, який дозволятиме автосалонам реєструвати ваш автомобіль відразу при його покупці, співпрацювати з ДАІ і видавати номер. Він може вступити в силу вже через півроку. Це говорить про те, що дуже скоро, всі складнощі, що виникають при купівлі та оформленні транспортного засобу, зникнуть.

Людина, купуючи автомобіль, зможе провести всі паперові операції, які раніше займали не одну годину, в одному місці, економлячи свій час. Разом з новою машиною будуть видаватися російські номери. Цим буде займатися тільки салон, а вам не доведеться більше витрачати дорогоцінний час, очікуючи свого номера в черзі на реєстрацію автомобіля. Насолоджуватися новою машиною можна буде в ту ж мить, як ви покинете автосалон. На наступний день не доведеться вставати рано вранці, що б зайняти чергу в ДАІ.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 15.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Виготовлення номерних знаків в інших містах України: