ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

ДАІ України пропонує продавати «круті» автономери двічі

ДАІ України пропонує продавати «круті» автономери двічі

ДАІ України пропонує продавати «круті» автономери двічі– якщо минулий власник "блатного" номери відмовився від нього, тоді замовити автомобільний номер зможе будь-хто.

ДАІ готує наказ в МВС, в якому описують порядок цієї процедури, а саме: зберігання і утилізацію «крутих» знаків для автомобілів, що складаються з чотирьох цифр від 0001 і до 0009.

У цьому документі прописано, що якщо «блатний» автономер був зданий попереднім господарем в ДАІ без заяви (про зберігання), то такі номерні знаки будуть відразу знищуватися в установленому порядку міністерством МВС України. Якщо після утилізації хтось захоче замовити автомобільний номер, то ДАІ виготовить його знову. Решта номерів з довільною комбінацією при здачі їх в ДАІ теж мають права на зберігання за складеним заявою, а при необхідності видадуть назад в використання за діючим стандартом. Так як номери вважаються колишніми в використанні і ціна на їх нове отримання на порядок менша, а саме на 25-30% дешевші, ніж нові.

У департаменті ДАІ пояснюють потребу впровадження свіжого указу тим, що на даний момент немає порядку по зберіганню і утилізації автомобільних знаків, з комбінаціями з 4 цифр від 0001 до 0009. Тому що колишній документ – розпорядження Департаменту ДАІ, яка затверджує Короткочасний порядок реалізації та становлення на облік номерів з короткою комбінацією і одних і тих же цифр, був відкладений восени 2012 року.

Ціна на "блатні" автомобільні гост номера поки що не відома. Як говорить товариство із захисту водіїв, буде дві ціни для "своїх" і всіх інших. Велика ймовірність того, що простим українцям не дадуть можливість купити такий номер.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Виготовлення автомобільних номерів в інших містах України: