ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Дорожнім інспекторам в Росії можуть заборонити знімати номери з автомобілів

Дорожнім інспекторам в Росії можуть заборонити знімати номери з автомобілів

Водій, який порушив ПДР в Росії, згідно з частиною 2 статті 27.13 КоАП, піддається декільком покаранням, одне з яких —заборона експлуатації ТС, у вигляді тимчасового зняття державних реєстраційних знаків. Причому зняття держ номера може бути в купі з накладенням адміністративного штрафу. Повернення номерів здійснюється тільки після усунення самої причини заборони..

Але з 15 жовтня 2015 року в Росії був запущений в роботу новий адміністративний регламент, згідно з яким власникам авто дозволили виготовлення дублікатів свого реєстраційного номера в зв'язку з неприборканим зростанням номерних крадіжок. Тепер, власники дорогих і красивих авто номерів можуть не засмучуватися, одного разу не знаходячи їх на своєму законному місці. Замовити їх дублікати можна тепер в будь-якій організації, при наявності у неї відповідної ліцензії на їх виготовлення.

У цьому світлі необхідність зняття дорожніми інспекторами номерів з автомобілів за грубе тонування, незаконну установку спецсигналів або відсутність поліса ОСАЦВ, відпадає. Але ініціативні Депутати Державної Думи не стали впадати у відчай і приступили до списку поправок до адміністративного Кодексу правопорушень. Як очікується, зовсім скоро підвищаться в кілька разів штрафи за ці ж порушення в Росії. Причому, впевнені депутати, це буде більш якісна міра покарання: втрата грошей більш істотна відносно недовгого розставання з держ номером. Крім цього, платити більше доведеться любителям істотно перевищити швидкість на дорогах. Точні суми штрафів будуть оголошені найближчим часом.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Виготовити номерні знаки в інших містах України: