ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Коли почнуть видавати номери для авто по комбінаціям цифр і букв

Коли почнуть видавати номери для авто по комбінаціям цифр і букв

Кабінетом Міністрів Азербайджану 20 грудня 2013 року затверджене положення "Правила видачі засобів транспорту державних реєстраційних знаків по комбінаціям цифр і букв", але дані правила почнуть свою дію, як буде готове відповідне необхідне програмне забезпечення. Для проведення даних операцій буде потрібно певний період часу, як повідомив Кямран Алієв, начальник відділу зі зв'язків Головного управління державної поліції МВС в Азербайджані. Тому не слід в терміновому порядку власникам автомобілів вже зараз прагнути виконувати, затверджені правила зі зміни автомобільних номерів. Багато засобів масової інформації пишуть, що у вільному порядку через інтернет, можна вибравши, придбати комбінацію цифр і букв номера. Автомобілісти будуть інформуватися в міру надходження нової інформації про період, коли з'являться нові номери автомобілів.

У зв'язку з новими правилами, автовласник повинен звернутися зі зміни комбінації цифр і букв місцем реєстрації автомобільного транспорту і тільки тоді, коли буде проводитися держ. реєстрація. При отриманні нових номерів, буде утримуватися держмито, у розмірі згідно законодавчої бази. Вся інформація щодо суми державного мита та про комбінації цифр і букв, які є в наявності, і про прийом заяв в електронному вигляді буде опублікована на офіційному сайті дорожньої поліції МВС. Тут же можна здійснити оплату мита.

Також під час іспитів на водійські права і проведення державної реєстрації, згідно із затвердженими правилами, встановлять електронне обладнання, за допомогою якого можна буде отримати необхідну інформацію з приводу розміру, держмита і про фактичну наявність комбінації цифр і букв номерів.

З ведення новими правилами з'являться гідності, за допомогою системи електронного управління: зникнуть черги при оформленні нових номерних знаків, а також перерви в роботі, можна здійснити оплату держмита через банки, відділення пошти, за допомогою пластикової карти і інтернету. Також в нових правилах сказано, що при використанні спеціальних терміналів, власник транспортного засобу, може самостійно здійснити вибір комбінації цифр і букв, сплатити держмито, отримавши квитанцію з зазначеними проведеними операціями. Ця квитанція прикладається до необхідних документів під час державної реєстрації автотранспорту.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 25.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Номерні знаки в інших містах України: