ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Круті автомобільні номери від 20000 грн

Круті автомобільні номери від 20000 грн

Будь-який автовласник України, бажаючий бачити на номерах своєї машини красиву комбінацію з цифр і престижних букв, тепер може отримати його офіційно. Для цього потрібно звернутися в Центр надання послуг пов'язаних з використанням автомобільних транспортних засобів. Наприклад, в такому Центрі, обслуговуючому Києво-Святошинський район його можна отримати, сплативши за нього в касу. І все згідно прайс-листу, який висить на видному місці, прямо біля каси. Вартість послуги в середньому –20 000 грн, це офіційний платіж який необхідно буде оплатити через банк. Єдина проблема, черга на гарні номери іноді досягає більше 1 року. Наша фірма ПП «Держзнак» пропонує послугу на офіційне придбання красивих номерів впродовж 4 годин.

«Крутими» або престижними вважаються авто номери в межах від 0001 до 0009, що складаються з однакових цифр, наприклад 1111 або 3333 і т.д. Виняток це; номер з цифр 7777, як найбільш затребувана комбінація, коштує на 8 000 грн. дорожче, а номер 6666, що не користується таким попитом, можна придбати за 10 000 грн.

Справедливості заради, варто відзначити, що блатні номери в ДАІ офіційно почали продавати ще в кінці 2007 року. Але процедура залишається малопрозорою, як правило бажаного авто номера в ДАІ немає або термін його очікування кілька місяців, але тепер на нашому сайті з'явилася нова послуга, ми пропонуємо офіційне придбання таких номерів минаючи довгі місяці очікування і пов'язану з цим бюрократію.

Все це стосується цифрових комбінацій в звичайних серіях. На сьогоднішній день також можна отримати поєднання красивих цифр разом з престижної серією, такий як ВР, ГО, МІ і деякі інші, що раніше залишалося тільки межею мрій багатьох автолюбителів.

Варто нагадати, що в Україні з 2004 року можна придбати іменний номер, приблизно за 3000 грн. На такому номері можна написати будь-яке слово, ім'я, назва фірми, розмістити логотип, довжина обмежена 3-8 символами, єдина умова–вони не повинні копіювати офіційні номери, ознайомитися з цінами і правилами замовлення іменних номерів можна на нашому сайті.

 

Дата: 15.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Автономера в інших містах України: