ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

У Росії транзитні номери йдуть в історію

У Росії транзитні номери йдуть в історію

У Росії з 15 жовтня вступив в силу наказ МВС N605, який залишає транзитні номери в минулому. Документ прописує нові правила реєстрації транспортного засобу в ДІБДР. Тепер автовласникам не потрібно знімати машину з обліку при її продажу. Досить буде оформити право власності на нового господаря і отримати свої гроші. Таким чином, транзитні номери більше не знадобляться, тому що держномер автоматично залишається за новим власником з терміном до 6 місяців. Крім того, придбаний транспорт можна поставити на облік в ДАІ в регіоні проживання.

Автори закону стверджують, що процес купівлі-продажу автомобіля сильно спростився. Він зводиться буквально до трьох дій: оформлення договору у нотаріуса, отримання заявленої суми і передача ключів від машини новому власнику. При цьому транзитні номери не знадобляться, крім випадку, коли автомобіль залишає межі Росії.

Бувають випадки, коли автовласник хоче зберегти номерний знак і переставити його на нову машину. Наказ МВС N605 врахував цей момент. Протягом 180 днів до дня продажу необхідно написати заяву в ДІБДР з проханням зберегти старий Держзнак, а машині присудити нові. В результаті старий власник буде їздити на номерах з колишньої машини, а купив у нього автомобіль громадянин отримає нові номери. Одночасно в Державтоінспекції підкреслили, що це тільки тимчасові незручності. В недалекому майбутньому за бажанням держномери можна буде віддрукувати на будь-якому ліцензованому підприємстві близькому до місця проживання, а за водієм буде збережена комбінація букв і цифр.

Нові правила також дозволяють росіянам оформити поліс ОСАГО в будь-якому зручному відділені ДІБДР. Однак часу на це дається 10 діб. Ще один не маловажний момент– закон покликаний не тільки спростити життя водіям, а й боротися зі злочинністю. Якщо з машини вкрали номера, то тепер немає необхідності йти на ціпку у злочинців або чекати нових в ДІБДР. Досить звернутися в ліцензоване на цю діяльність підприємство, де виготовлять дублікат.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Виготовлення дублікатів номерів в інших містах України: