ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

В Україні за брудні номерні знаки тепер будуть штрафувати водіїв

В Україні за брудні номерні знаки тепер будуть штрафувати водіїв

В Україні за брудні номерні знаки тепер будуть штрафувати водіїв. За нововведеного вимогам даі, автономери транспортних засобів, повинні бути чистими і держ номер повинен легко читатися, на ньому не повинно бути присутнім сторонніх предметів (плівок, сіточок, наклейок тощо). При цьому номерний знак повинен освітлюватися, сама табличка повинна бути закріплена правильно, а не догори ногами (цей спосіб установки держномери поширений у власників спортивних авто), ну і, звичайно не повинні бути заляпані брудом.

На сьогодні найбільш часто зустрічається проблемою в розпізнаванні номерних знаків є сіточка і пластикова плівка, саме їх водії часто встановлюють в номерну рамку, поверх самого номера. Але зустрічаються і незвичайні варіанти, наприклад наклейка з прапором Євросоюзу, замість українського прапора. Першою областю, де автоінспекція вирішила провести рейд, на відповідність номерних знаків нормам, буде Одеська область.

Транспортні засоби найбільш злісних порушників, за словами співробітників державтоінспекції, можуть бути евакуйовані на приватні штрафмайданчики. За порушення правил автолюбителям доведеться викласти з кишені 170-255 гривень. Щоб уникнути такого накладного і неприємного спілкування з автоінспекцією, автовласникам необхідно відмовитися від використання різного роду сіточок і наклейок, а також своєчасно стежити за чистотою номерного знака.

Так як правила недавно вступили в силу, то метою правоохоронців є не тільки штраф водіїв, які порушують ці самі правила, а й проведення роз'яснювальної бесіди, щоб в подальшому виключити порушення.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 20.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Заміна номерного знака в інших містах України: