ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Надпис, голограма ФОРТ на номерних знаках в Україні

Надпис, голограма ФОРТ на номерних знаках в Україні

Дуже часте питання від наших клієнтів - звідки на номерних знаках автомобілів, виданих при реєстрації авто в ДАІ, голограма ФОРТ і чому її немає на дублікатах? Чи вважається такий дублікат без напису (голограми) ФОРТ легальним?

Хочемо пояснити чому так і розвіяти всі сумніви наших клієнтів з приводу легальності дублікатів і страхи з приводу їх законного використання.

розташування голограм на номерному знаку згідно вимог ДСТУ

Коли з'явився напис ФОРТ на номерах, що вона означає і ДСТУ України з цього приводу

Як відомо, номерні знаки великими партіями для ДАІ в різні роки друкували різні виробники. З 2009 року таким виробником стало казенне науково-виробниче об'єднання "Форт" МВС України. Саме вони з 2009 по 2016 роки виробляли автономери з голограмою (написом) ФОРТ 09, 10, 11 і т.д., де число після напису означає рік випуску партії номерних знаків. Однак ДСТУ на номерні знаки транспортних засобів говорить про те, що номерний знак обов'язково повинен мати тільки 2 голограми у вигляді квадратиків, що повторюються по всій довжині номера через кожні 11-12 см, верхній квадратик - загальноукраїнська голограма UA, нижній квадратик - маркування виробника номерного знака. Ні слова про голограму або напис ФОРТ в нижній частині номера в цьому документі немає.

розташування голограм на номерному знаку згідно вимог ДСТУ

Таким чином, голограма ФОРТ є лише торговою маркою виробника, яку він завдав на свою продукцію. Кожен виробник на номерний знак завдає свою голограму і не має права підробляти чужу. Тому інші фірми-виробники не завдають на дублікати номерів напис ФОРТ.

Напис або голограма ФОРТ на номерному знаку

Якщо у вас видані в ДАІ номера з голограмою ФОРТ і виникла необхідність зробити дублікат - ви сміливо можете замовляти нові номери у нас. Він буде виготовлений повністю відповідно до ДСТУ і буде таким же легальним, як і ваш, спочатку виданий в ДАІ при реєстрації авто.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 20.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Автомобільні номера в інших містах України: