ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Британець відмовився продати номерний знак F1 за 9 мільйонів доларів

Британець відмовився продати номерний знак F1 за 9 мільйонів доларів

У Великобританії арабський бізнесмен Афзаль Хан не захотів продати свій автомобільний номер «F1», хоча йому пропонували 6 мільйонів фунтів або 9 мільйонів доларів.

Сам підприємець вже давно колекціонує ексклюзивні автомобілі і номера для машин. Він заявив, що його номерний знак коштує набагато дорожче, після чого відхилив пропозицію.

Афзаль Хан купив свій номер ще в 2008 році, заплативши за нього 685 тисяч доларів. Якщо поглибиться в історію цього автономера, то можна дізнатися, що його випустили ще 109 років тому, і за цей час номер змінив безліч власників. Передостаннім власником номера був глава графства Ессекс, який їздив на скромному Volvo S80. Чиновник продав цей номер на спеціальному благодійному аукціоні, і тепер він прикрашає автомобілі Афзаля Хана, серед яких MercedesSLR McLaren і Bugatti Veyron. Швидше за все підприємець вирішив почекати з продажем ще деякий час, так як ціна на номерний знак в майбутньому буде тільки підніматися.

Даний номерний знак за статистикою вважають найдорожчим номером Великобританії. Друге місце займає номер «1D», який недавно продали невідомій особі за 550 тисяч доларів. Третій серед найдорожчих номерних знаків належить Роману Абрамовичу. Він заплатив за табличку «VIP1», яка раніше належала гаражу найбільш відомого тата Іоанна Павла ІІ, 444 тисячі доларів. Примітно, що найдорожчий в світі номерний знак «1» варто 11,3 мільйона доларів і належить одному з арабських шейхів в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Виготовлення автономерів в інших містах України: