ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Держдума не поспішатиме з кримінальним покаранням за крадіжку автономерів

Держдума не поспішатиме з кримінальним покаранням за крадіжку автономерів

Депутати Держдуми з усією відповідальністю підійшли до вирішення проблеми з крадіжкою автомобільних номерів в країні. Пов'язано це з тим, що останнім часом стали дуже частими випадки крадіжки автономерів з подальшими вимогами за них викупу. Як же депутати хочуть вирішити дану проблему?

Євген Лисаков від партії "Єдина Росія" запропонував внести на розгляд законопроект, який передбачає кримінальну відповідальність за крадіжку автономера. Відповідно до даного законопроекту, вкравши держ номери, людина може понести кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі до 4-х років або ж накладення штрафу в розмірі до 300 000 рублів.

Швидше за все цей законопроект не приживеться. Депутати вже розглядають альтернативні методи боротьби з крадіжками автономерів. Так глава профільного комітету Держдуми за кримінальним законодавством П. Крашенинников заявив, що з 15. 10. 2013 року набирає сили новий регламент по реєстрації автомобільного транспорту. Згідно з ним тепер передбачено можливість виготовлення дубліката автономеру, що був втрачений або вкрадений. Після вступу в дії нового адміністративного регламенту не потрібно буде проходити в ДАІ перереєстрацію, для того щоб відновити втрачені держ номера. Досить буде просто звернутися в спеціальну комерційну організацію, яка і видасть господареві машини дублікат автономера. Крім того, таку процедуру можна буде успішно здійснити навіть в разі, коли автономери були отримані в іншому регіоні.

З огляду на всю обстановку, що склалася можна припустити, що тепер крадіжок автономерів стане в країні набагато менше.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 15.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Зробити номерні знаки в інших містах України: