ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Ідилія коли тюнінг авто і автономери співають в унісон

Ідилія коли тюнінг авто і автономери співають в унісон

Скільки існують транспортні засоби, стільки й живе в людині тяга до виділення свого воза, кібітки, карети, екіпажу з ряду собі подібних. Каретні двори, кузовні ательє - чого тільки не придумано, щоб задовольнити цю потребу в самовираженні.

Сучасні “вози” все частіше схожі один на одного, навіть найгарячіші новинки автопрому незабаром після старту продажів стають & ldquo; однією з багатьох & rdquo;. І тоді на сцену з'являється зовнішній тюнінг: обважування, вініл, карбон і все таке.

А доповнять буйство тюнінг-фантазії іменні автономери, на яких замість номера та серії будуть вказані довільні символи, з яких можна скласти назву своєї фірми, бренду, заявити про своє хоббі і т.д.

Виготовлення автономерів з нестандартним змістом - далеко не новинка в Україні, (замовити круті автономери можна прямо зараз, законно і недорого), як і їх застосування в разі “вже все затюнингован, чого б ще зробити”.

Однак до сих пір зустрічаються випадки, коли автономери виступають не доповненням, а основним, навіть єдиним, елементом тюнінгу. Були б на цій машині звичайні номерні знаки - взяли б його за звичайного нечепуру. А так - зірка інтернету!

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Виготовити номерний знак в інших містах України: