ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Іноземні номери вже не врятують

Іноземні номери вже не врятують

Останнім часом на вулицях Москви збільшилася кількість машин з іноземними номерами, які порушують закони. Влада міста вирішила боротися з порушниками, щоб зробити рівними в правах як жителів столиці, так і нерезидентів. Для цих цілей авто з іноземними номерами, які порушили правила паркування, стали відправляти на спеціальні стоянки. Власникам евакуйованих авто необхідно буде заплатити від 3-ох до 7-ми тисяч рублів залежно від потужності машини, щоб повернути свої машини.

Як відзначають в прес-службі, зараз Центр організації дорожнього руху спільно з Адміністрацією московського паркувального простору займаються даним питанням. Більш того, московські влада має намір розширити базу автомобілів, в яку увійдуть і зарубіжні автономери. Такий захід може значно ускладнити життя іноземцям, які порушили правила дорожнього руху. У той же час процедура сплати штрафів зараз значно простіше.

Якщо раніше зафіксовані на камери ГИБДД авто з іноземними госномерамі можна було розсекретити лише за допомогою міністерства закордонних справ, то на даний момент покарати правопорушника можна набагато швидше, прям на місці преступленія.Также завдяки розширеній основі номерів, що зниклі з місця ДТП машини знайти набагато легше і також просто покарати їх власників. Автомобіліст, який не сплатив штраф, не зможе в'їхати на територію Росії або виїхати з неї. Крім того, користуватися автомобілем зможе тільки той, хто ввіз його на територію країни. Можна сміливо робити висновки, що іноземні номери тепер не врятують.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 20.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Друк номерних знаків в інших містах України: