ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Картини з автономерів

Картини з автономерів

Куди діваються пошкоджені автономери, коли готові їх дублікати? Так, є колекціонери, які збирають номерні знаки. Але їх цікавлять номери, виготовлені не тільки і не стільки в Україні, та ще й в ідеальному стані. Що ж робити з тими номерними знаками, які замінені новими - охайними і сяючими свіжою фарбою дублікатами? Пункт металобрухту - думка не особливо цікава - вага номерного знака невелика, та й приймальник навряд чи візьме в утиль номерні знаки, по праву побоюючись конфлікту з правоохоронними органами. Прибити на стіну в гаражі - це найкраще, на що може розраховувати у нас автомобільний номер, який відслужив своє.

Але всюдисущий інтернет підказує, що заокеанські трудівники творчого цеху зуміли застосувати автономери у вигляді фарб для своєї палітри. В усякому разі саме так можна описати художній витвір на фото.

Колаж, що представляє собою цитату Святого Августина англійською мовою “The world is a book and those who do not travel read onlyone page” / “Світ - це книга, і той, хто не подорожує - читає тільки одну сторінку.” виготовлена з номерних знаків зразка США.

На жаль, автор статті не настільки добре знайомий з адміністративним устроєм США і особливостями обліку транспортних засобів в цій країні, але щось підказує, що при виготовленні колажу художник використовував американські автономери всіх суб'єктів федерації Сполучених Штатів Америки.

Але мистецтво в США - це не тільки творчість, а й бізнес. Тому автор арт-об'єкту пропонує купити своє творіння (до речі, фраза може бути будь-яка). Для цього необхідно замовити його через спеціальний сайт в інтернеті. Термін виготовлення колажу з автономерів - 2 тижні, вартість з урахуванням доставки - близько 1 200 доларів.

Ось так ось: філософія і географія в металевих табличках номерних знаків. Цікаво, а в Україні знайдеться кому відповісти заокеанським художникам. Звичайно, кириличні символи, які не мають аналогів в латинському алфавіті, на наших номерах не знайти, але ж існують ж іменні автономери ...

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Відновлення номера автомобіля в інших містах України: