ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Крадеш держномери - сідай у в'язницю

Крадеш держномери - сідай у в'язницю

Як стало відомо, двадцяти однорічний житель міста Москви засуджений до дев'яти років позбавлення волі у в'язниці. Молода людина з співучасниками скручував автомобільні номери Росії з автомобілів, а після, по телефону, шантажував їх власників, вимагаючи гроші. Погрожував він повним знищенням держномери. Від грабіжника-здирника постраждали семеро людей в ніч з двадцять шостого травня на двадцять сьоме травня. Злочинець був затриманий правоохоронними органами. При собі у нього було наркотичну речовину - метамфетамін.

Пізніше з'ясувалося, що хлопець має так само непогашену умовну судимість, що додало кілька років до терміну.

Молодий чоловік був засуджений за статтею 163 частина 2 Кримінального Кодексу Російської Федерації, вимагання, вчинене групою осіб за попередньою змовою. Суд Коптевскіе району (а там і відбувалися злочини) засудив хлопця до дев'яти років позбавлення волі і до штрафу в двісті тисяч російських рублів. Нова хвиля злочинів захопила Росію. Номерні госсзнакі все частіше скручую з автомобілів, а потім пропонують господареві викупити їх. Найбільш популярні "щасливі" або "красиві" номери, з повторюваними цифрами. За них злочинці просять до півмільйона рублів. У зв'язку з цим з'явився і новий вид шахрайства. За сім тисяч російських рублів вам пропонують виготовити дублікат ваших номерів на випадок, якщо перший примірник вкрали вимагачі.

Пам'ятайте, що якщо ви стали жертвою злочинців або знаєте що-небудь про вчинений злочин -немедлено зверніться в поліцію.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 15.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Автономера в інших містах України: