ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Кримінальну справу, порушену стосовно осіб, вимагаючих грошові кошти у громадян, направлено на розгляд до суду

Кримінальну справу, порушену стосовно осіб, вимагаючих грошові кошти у громадян, направлено на розгляд до суду

Як стверджує слідство, обвинувачені знімали з припаркованих дорогих автомобілів реєстраційні держзнаки, мають одінакові цифри або букви. Перевага віддавалася автомобілям, таким як "Тoyota Land Cruiser", "Lexus GS 300", "Lаnd Rover Freelander" і іншим.

Після зняття номерів, злочинці очікували дзвінка автовласника, який виявляв на склі транспортного засобу записку, в якій було вказано номер телефону. При розмові, за повернення номера, зловмисники вимагали з власника автомобіля гроші в розмірі 250 грн.

Щоб не бути "Відстежені", злочинці, ведучи телефонні переговори, міняли своє місце розташування. Обвинувачені так само вимагали, щоб гроші були перераховані на рахунок в системі "Visa QIWI Wallet", звідки в подальшому зараховували на рахунок в банку Харкова.

Як заявляють співробітники ДАІ, в разі крадіжки реєстраційних знаків, платити зловмисникам не варто, т. я. В "оплаті" і полягає весь сенс даного злочину. На сьогоднішній день вирішити проблему вкрадених державних номерів стало набагато легше. Якщо раніше автомобіль проходив перереєстрацію і отримував нові реєстраційні номери, то зараз автовласник може законно виготовити дублікат втрачених номерних знаків, дублікати номерів в Києві виготовити протягом 5 хвилин, при цьому необхідно надати необхідний пакет документів.

У разі якщо власник побоюється, що його номерні знаки можуть бути притягнуті до криміналу (пограбування, викрадення), то йому слід звернути контроль інспекторів ДАІ. Інспекторам ДАІ був відданий наказ звертати особливу увагу на номери, з метою запобігання подібних епізодів.

 

Дата: 25.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Номерні знаки в інших містах України: