ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

На Закарпатті почали полювати на автомобільні номерні знаки

На Закарпатті почали полювати на автомобільні номерні знаки

На даний момент на території області Закарпаття спостерігається різке збільшення числа випадків, коли предметом крадіжок стають автомобільні номери. Подібна статистика приведена регіональним управлінням УМВС України.

Пояснюється, що крадіжки найчастіше відбуваються в темний час доби, зазвичай в тригодинної період після півночі. Зловмисниками робиться акцент на транспортні засоби, що знаходяться в темних місцях з недостатнім освітленням, яке не уявляє можливим розрізнити особи правопорушників. Такі машини і стають об'єктами посягань шахраїв. За інформацією, що надійшла від співробітників поліції, останнім не вдалося достовірно встановити спонукання, що штовхнули злочинців на вчинення подібних винних діянь. Передбачається, що злодії могли керуватися одними хуліганськими спонуканнями і намірами, спрямованими на отримання прибутку.

У світлі серії даних подій автовласників закликають до забезпечення всіх заходів, спрямованих на боротьбу з подібного роду подіями. Транспортні засоби настійно рекомендується залишати в приватних гаражах, на стоянках або на належним чином освітлених вулицях. Так можна значно зменшити кількість подібного роду прецеденти, забезпечити збереження власності і захистити автономери від зазіхань шахраїв.

Необхідно нагадати, що Закарпаття лідирує і у справах гучних підпалів автомобільного транспорту. Метою піроманів в цьому випадку виступають автомобілі чиновників і транспортні засоби міліціонерів.

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Автомобільні номера в інших містах України: