ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Нова геніальна ідея прем'єр-міністра

Нова геніальна ідея прем'єр-міністра

Днями прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив Мінкомзв'язку і Мінпромторгу: підготувати пропозиції щодо обов'язкового використання в автомобільних номерах мікро чіпів з технологією радіочастотної ідентифікації (RFID). Дана технологія передбачає, що в номерний знак автомобіля буде вшита радіо мітка з інформацією про автомобіль. Така технологія дозволить співробітникам ГИБДД дізнатися все про машину, якщо та перебувати в русі а номерний знак закритий.

З одного боку таке нововведення, яке до речі кажучи не таке вже й нове, в Європі вже давно застосовуються подібні технології, спростить роботу поліції. Співробітники поліції зможуть дізнатися інформацію про автомобілі не зупиняючи його і при будь-якій погоді будь то дощ, сніг, туман і інші погодні негаразди коли номери приховані від очей поліцейських. Так само дана технологія дозволить боротися і з новомодними наклейками на номери проти інфрачервоних камер, при такій наклейці знаки номера які заклеєні цієї спеціальною наклейкою не видно в інфрачервоному світлі. Технологія впровадження чіпа дозволить боротися з такими розумними порушниками, адже номер бачити буде не обов'язково, головне буде цифрова мітка.

Ну а з іншого боку, тобто з боку простих автолюбителів, таке нововведення не обіцяє нічого хорошого, воно ніяк не допоможе боротися з угонами адже зловмисники швидко знайдуть як обдурити цю систему. І найголовніше, в бюджет витрати на впровадження чіпів не закладені і природно дана реформа дуже сильно вдарить по кишені автолюбителя, адже змінювати реєстраційні знаки на новомодні з чіпами нам скоріше за все доведеться за свій рахунок.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 15.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Номера авто в інших містах України: