ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Одеські паркувальники торгували знайденими автономерами

Одеські паркувальники торгували знайденими автономерами

Одеса, звичайно, особливе місто, але в який раз підприємливість її жителів вступила в конфлікт з законом. Цього разу одесити змогли заробити на стихійному лиху. Одеські паркувальники торгували знайденими автономери, які зірвало під час урагану з автомобілів. Невідомо, чию світлу голову така ідея відвідала в перший раз, але вже через кілька годин охоронці платних стоянок пропонували автовласникам викупити у них знайдені автономери. І нехай сума, запитувана паркувальниками, була не надто високою, в основному в районі 50 гривень, схоже, що вони непогано заробили.

Популярністю користувалися стоянки біля фінансових установ, з урахуванням того, що за свідченнями очевидців, один з охоронців мав при собі більше десятка автономерів. Можливо, не всі власники отримали свої номери назад таким способом, але, все одно, приблизний дохід паркувальника після цієї операції склав як мінімум 400-500 гривень. Так що для одних ураган це біда і стихійне лихо, а для інших можливість поправити свій бюджет за рахунок постраждалих.

З одного боку, охоронців можна зрозуміти, така можливість заробити випадає досить рідко, і власникам авто все-таки простіше заплатити гроші за повернення знайденого номера, ніж писати заяву в ДАІ і займатися паперовою тяганиною.

Однак ця ситуація дуже яскраво продемонструвала ситуацію, що склалася в нашому суспільстві на сьогоднішній день. Цікаво, які будуть наслідки незаконної підприємливості паркувальників? Або почекаємо наступного урагану?

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.03.2022

Автор: Анна Новікова

Україна

Реєстраційний номер автомобіля в інших містах України: