ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Перестрахуй себе - бережи автономери. Розпізнавання номерних знаків за допомогою системи Відеоконтроль РУБІЖ.

Перестрахуй себе - бережи автономери. Розпізнавання номерних знаків за допомогою системи Відеоконтроль РУБІЖ

Розпізнали автономери - і зупинили. І це - сюжет не про поліцейське свавілля, а про те, як неупередженість деяких сучасних систем, якими оснащена ДАІ України, допомагає боротися з реальними злочинами.

В останній день серпня 2013 року, незважаючи на досить пізній час (близько 20:00) на стаціонарному посту “Переяслав-Хмельницький” працівниками ДАІ був зупинений автомобіль ВАЗ-21099, яким керував 29-річний житель Полтавської області. Зупинка була проведена за сигналом системи “Відеоконтроль-РУБІЖ”, провідною автоматичне визначення і порівняння номерних знаків автомобілів з базами даних ДАІ. В даному випадку система визначення показала, що“дев'яносто дев'ята” була викрадена п'ять днів тому в місті П'ятихатки (Дніпропетровська область).

А на логічне запитання “при чому тут виготовлення автономерів?&Rdquo; дамо просту відповідь. Номерний знак, що знаходиться у відмінному стані (табличка не пом'ята, фарба присутня на всіх символах) стане додатковою страховкою на випадок заволодіння Вашим автомобілем автокрадіїв, а також для підтвердження своїх пересувань в разі якщо хтось зробить дублікат автономера Вашої машини і використовує його при вчиненні серйозного злочину.

З огляду на те, що одних тільки пунктів системи “Відеоконтроль-РУБІЖ” в Україні встановлено вже понад 90 одиниць, і їх кількість зростає з кожним днем (як і кількість викрадень), то така страховка зайвою не буде.

А ось замовити виготовлення дублікатів автономерів, замість зношених або пошкоджених номерних знаків, можна прямо зараз, досить звернутися за нашим телефоном: +38 (097) 455-55-77 і ми доставимо дублікати в будь-який регіон України - від Чернігова до Одеси, від Луганська до Закарпаття.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Номерний знак в інших містах України: