ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Про що можуть розповісти номера

Про що можуть розповісти номера

Номерний знак, це справжнісінька візитна картка транспортного засобу. Розшифрувавши його, Ви, можете дізнатися область, де зареєстровано транспортний засіб (далі ТЗ) або ж визначити його призначення, дізнатися вид або його призначення. Стандартні номери для автобусів, автомобілів і причепів це табличка 520х112 мм, з вісьмома знаками: чотири букви і чотири цифр на жовтому або ж білому тлі (для пасажирського і транспорту звичайного призначення відповідно). Для мотоциклів розміри інші: 220х174 мм, символи ті ж, відмінність лише в розміщенні букв (вгорі і внизу, а не на всі боки як в автомобільних). Зліва на знаку знаходиться державна символіка країни. Букви які Ви бачите на знаку з правого боку відображають область, в якій було зареєстровано ТЗ, за кожною областю закріплені дві букви, а також індекс ІІ, який є загальнодержавним.

Окремо варто поговорити про, так звані тимчасові знаки червоного кольору - транзитні. Такі номери виписуються, в разі якщо доставку з місця виробництва, ремонту або з-за кордону до місця реєстрації ви проводите самостійно. Термін дії транзитних номерів складає два місяці, а дата їх установки відображена на наклейці, яка розміщується зліва від цифр на знаку.

Автономери з двома цифрами і прапором в правій частині, встановлюються на автомобілі керівництва Верховної Ради і співробітників Кабінету Міністрів. Автомобільні номери з буквою D і шістьма цифрами вказують на відношення ТЗ до консульств або ж міжнародних дипломатичних представництв.

Так само останнім часом все частіше зустрічаються машини, на яких встановлені знаки, виготовлені на замовлення. На них друкують прізвища, імена або будь-які інші позначення.

І останні, що залишилися, це знаки для військових та спецтехніки. Вони відображаються білим кольором на чорному тлі, без державної символіки.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Дублікати номерів в інших містах України: