ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Російські автономери з кодом регіону 777

Російські автономери з кодом регіону 777

Як відомо в Москві зростає кількість автомобілів, що купуються. У підсумку, до червня 2013 закінчилися всі циферно-літерні сполучення на номерах. Щоб вирішити цю проблему і виправити ситуацію, що склалася і не залишати автомобілі без номерів в уряді вирішили цю проблему оригінально.

Спочатку видавалися старі держномери, з тих автомобілів, які вийшли з ладу, і номери лежали в архівах, а після червня 2013 року і ці номери стали закінчуватися і наш уряд вийшов зі становища додавши до двох сімок третю сім, так само в Москві будуть номери 797 і 799, а в Московській області-790, 750, замість 190 і 150.

Найперший номер отримала звичайна, пересічна мешканка Москви. Наступними в отриманні тризначних номерів будуть Башкіртостан- 702, Приморський край-725, Краснодарський край - 723, в Пітері- 798, так як в ціх облостях номерів теж не залишилося. Хто буде наступним в довгому списку тризначних номерів не ясно, а так само поки не зрозуміло на який термін вистачить нових номерів.

Раніше розглядалася цифра 2, але її не стали вставляти в номер так як вона не вміщалася в розраховане під код регіону місце на номерному знаку, а сімка місця багато не займає і добре фіксується камерами і відео реєстраторами.

Першим водіям, які отримували подібні номери дісталися три букви А в поєднанні з трьома сімки.

Отримання подібних номерів проходить самим звичайним чином, без будь-яких додаткових оформлень, капіталовкладень і вимог. Звичайна людина приходить в ДАІ і йому дають такий номер.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Дублікати номерних знаків в інших містах України: