ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

У Грузії вводяться автономери з видозміненим дизайном

У Грузії вводяться автономери з видозміненим дизайном

У січні 2014 року в Грузії очікується введення автомобільних номерів з абсолютно новим дизайном, який буде відповідати європейським стандартам. Ця інформація офіційно надійшла від агентства обслуговування МВС Грузії.

Сьогодні транспортні засоби в Грузію ввозяться в основному з Японії і Америки, і на основі існуючого автопарку значним змінам піддасться дизайн так званого квадратного номера, а також розмір самого шрифту. Державний прапор Грузії на автономері буде завдано в лівому верхньому кутку, а ось в лівому нижньому передбачається розташування ідентифікаційного коду «GE». Автономер на правій і лівій стороні буде мати по два символи, між якими розташуються три цифри. Також на лівій стороні після двох символів буде нанесена голограма державного герба Грузії. Одним з головних нововведень в номерах буде збільшення кількості механізмів, що захищають номера від підробки.

Використання автономерів старого зразка буде дозволено до наступної реєстрації автотранспорту і моментальна заміна їх буде не обов'язкова. А ось власникам платних номерів від Агентства обслуговування надійде пропозиція про заміну їх на нові ідентичні за вартістю автомобільні номери.

Ми пропонуємо вам офіційне виготовлення автономерів в Києві. Наша компанія займається виготовленням всіх типів номерних знаків, дублікатів номерів, іменних і сувенірних номерів. Також ми пропонуємо послугу вибору індивідуального номера. Всі роботи ми проводимо офіційно за прийнятними цінами.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Дублікат номера в інших містах України: