ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

У Маріуполі злодій знімав з автомобілів номерні знаки і вимагав за них викуп

У Маріуполі злодій знімав з автомобілів номерні знаки і вимагав за них викуп

Досить часто трапляються ситуації, в результаті яких відбувається пошкодження автомобільних номерів. Якщо номер автомобіля пошкоджений або порушений світловідбиваючий шар, автовласника можуть цілком законно оштрафувати. Послуга відновлення номерів може стати в нагоді і в разі їх крадіжки або втрати, за умови наявності довідки з міліції.

Як виявилося крадіжка номерів практикується не тільки з метою хуліганства. Підприємливість нечистих на руку громадян набуває все нові форми і продовжує процвітати. Протиправні дії присікаються працівниками міліції. Маріупольські співробітники міліції провели затримання 25-річного вимагача, події відбувалися в червні 2013 року. Злочинець діяв за такою схемою: їм проводилася крадіжка номера, для подальшого отримання викупу за їх повернення власнику. Номери пропадали з машин, припаркованих в темних, що не охороняються місцях. Автовласник виявляв на лобовому склі папір, в якій пропонувалося викупити номер, до автовласникові злодій звертався у ввічливій формі. До записки додавалася сім-карта для зв'язку зі зловмисником. Сума викупу становила приблизно 250 гривень, нагадаємо, що виготовлення номерів обійдеться 300 грн.

За словами оперативників злочинцем було викрадено 39 номерів, проте збагатитися йому не вдалося. Лише двоє громадян перерахували гроші на пропонований віртуальний рахунок. Завдяки свідомості жителів Маріуполя, які звернулися із заявами в правоохоронні органи, викрадача зловили на гарячому в короткі терміни. Чоловік чекає остаточну правову оцінку своїх дій, яка буде дана після слідчих заходів. На нього чекає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років по ст. 185 Кримінального кодексу України– «Таємне викрадення чужого майна».

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 25.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Дублікати автономерів в інших містах України: