ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

У Ростові-на-Дону зливою змило номера з автомобілів

У Ростові-на-Дону зливою змило номера з автомобілів

Навесні цього року, 19-20 жовтня в Ростові-на-Дону пройшли рекордно рясні дощі. Виявилися підтоплені кілька великих вулиць міста і сотні автомобілів, водії яких на момент зливи перебували за кермом. Дощі були настільки сильні, що багато машин просто плавали по дорогах. Безліч людей втратили свої номерні знаки. Як тільки злива затихла і вода почала відступати, люди стали збирати знаки, хтось шукав свої, хтось намагався для інших, а хтось просто збирав металобрухт. У відомстві знайшовших номерні знаки закликали звертатися до чергової частини обласного полку ДПС. Але основна частина номерів ще не повернулася до своїх власників. У соціальних мережах, на автомобільних сайтах і форумах досі безліч оголошень про зниклі і знайдені номери.

Наслідком зливи з грозою також стала аварія, в якій постраждав водій. Повідомляється, що через сильний вітер на автомобіль потерпілого впало дерево. Була надана своєчасна медична допомога, про тяжкість отриманих ним травм інформації не надходило. Також жовтнева злива призвела до підтоплення будинків і залишила без світла три тисячі жителів ростовської області.

Як з'ясувалося, така ситуація зі змитими автомобільними знаками не перша в Росії. У липні 2013 року після сильних дощів в Тюмені міська ДІБДР також закликала жителів здавати знайдені номера, які зірвало рясними потоками води.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 15.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Купити дублікати номерів в інших містах України: