ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Україна зіткнулася з дефіцитом автомобільних номерів

Україна зіткнулася з дефіцитом автомобільних номерів

Україна жити без труднощів не може і, напевно, не скоро буде, і обов'язково десь вилізе несподівана проблема. Цілий місяць життя в країні крутилася навколо подій на майдані в Києві, і рішення багатьох питань як то відійшло на другий план. Пів країни мітингували за підписання договору з Європою, друга половина підраховувала збитки від сварки з Росією. Про те, що потрібно ще працювати і виробляти продукцію багато людей просто забули.

У підсумку перед святами більшість підприємств в країні перестали працювати в нормальному режимі. Заручниками ситуації несподівано стали власники автомобілів, так як отримати автономери зараз в країні велика проблема. Дефіцит з видачею номерів виник ще в минулому місяці і багато автомобілістів не можуть зареєструвати або перереєструвати свої автомобілі. У багатьох областях МРЕО не видають номери вже кілька днів, і невідомо коли нормалізується ця ситуація.

Керівництво ДАІ пояснює сформовані положення з затримкою на заводі з виробництва автономерів. Завод, що виготовляє номера на Україні один, і вони зараз не встигають виготовляти номера на всю країну. Проблема може і не глобальна в масштабах країни, але без номерів не поїздиш, а замовити виготовлення автономера зараз неможливо. Можна звичайно походити пішки або поїздити в громадському транспорті, але на носі Новий Рік і потрібно і на стіл скупитися і подарунки вибрати. Без машини багатьом це зробити практично неможливо. За їзду без номерів передбачений штраф від 170 до 255 гривень, так що хочеться, що б проблема з номерними знаками зважилася швидше.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 15.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Виготовлення дублікатів номерних знаків в інших містах України: