ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Українські нардепи захотіли автономери серії КА 0001 ВР КА 0600 ВР

Українські нардепи захотіли автономери Серії КА 0001 ВР КА 0600 ВР

Як стало відомо депутати Верховної Ради, спробували попросити Міністерство Внутрішніх Справ України виготовити нову спеціальну серію в 600 державних номерів інтервалом КА 0001 ВР - КА 0600 ВР.

Для цієї мети керівник Апарату Верховної Ради В.Зайчук написав лист до міністра внутрішніх справ В.Захарченко. У відповідь, на яке Міністерство Внутрішніх Справ написало відмову у виготовленні нових номерних знаків для транспортних засобів депутатів. Аргументувавши його тим, що на сьогоднішній день діють правила, за якими за депутатами Верховної Ради закріплені номери АА 0001- 0499 ВР і АА 1001- 1 499 ВР, а ось автомобільні номери з поєднанням букв КА на початку номера згідно з державним стандартом зовсім не існують.

Нагадаємо, що діючі номера були обрані депутатами попереднього скликання. Причому деяким депутатам було видано відразу по три автономери, а деякі номери хоч і закріплені за депутатами були помічені на сторонніх транспортних засобах.

На запит відомого українського видання МВС повідомило, що ніякого листа від керівника Апарату Верховної Ради В. Зайчука до них не надходило. А Станіслав Березкін, депутат від ПР заявив, що депутати не мають потреби в модних номерах і про замовлення номерів зовсім не чув, та й в ДАІ не встигають випускати і привозити номера.

З-за утилізаційного збору українці почали масово купувати машини, тому номерних знаків в ДАІ просто напросто не вистачає. У ДАІ ситуацію з нестачею номерних знаків підтверджують.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.03.2022

Автор: Анна Новікова

Україна

Зробити дублікат номера в інших містах України: