ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

У Росії можуть почати продавати красиві автономери

У Росії можуть почати продавати красиві автономери

Депутати Державної думи Росії всерйоз думають щодо внесення з 1 січня 2014 року законопроекту, що дозволяє легально продавати «красиві» гос номера. Такий захід, на думку членів КПРФ і «Справедливої Росії», дозволить усунути одну з безлічі гілок корупційного дерева в нашій країні, направивши виручені кошти в мирне русло на благо всієї держави. А точніше на проведення ремонтних робіт по заміні дорожнього покриття, або його косметичного ремонту.

Продаж номерів планується проводити з аукціону. Початкова сума такого автономера передбачається в розмірі 150 тисяч вітчизняних рублів. А кінцева буде залежати від інтересу автолюбителів.

Однак, на думку деяких представників влади, даний законопроект не буде настільки ефективний, як хотілося б в зв'язку з тим, що популярні не стільки поєднання певних цифр, а певне поєднання цифр і букв, яке вказує на високий суспільний статус власника. Наша країна взагалі дивовижне місце. Нумерація машин давно вже не несе в собі сенс простого знака для документального підтвердження. На даний момент «блатні» поєднання – це друга візитна картка статусного власника автотранспортного засобу, яка говорить сама за себе.

Наприклад, поєднання Е *** КХ77 всім відомо по розшифровці «Їду Як Хочу». Офіційно серія належить ФСО Росії, проте більше ніж третина від номерів знаходяться в руках «випадкових» людей, готових викласти кругленьку суму за володіння ними. Складно сказати точно чи підтримають депутати одноголосно такого роду законопроект, але цілком можливо, що незабаром «красиві» номерні знаки почнуть іти «з молотка» за шалені гроші.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 15.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Реставрація номерних знаків в інших містах України: