ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Виготовлення номерів - революція родом з США

Виготовлення номерів - революція родом з США

Будь-які зміни в тих сферах, де держава пропонує товари і послуги своїм громадянам, само собою, приносить гроші авторам нововведень і тим представникам влади, хто лобіює такі інновації. Але в інших країнах, на відміну від України, такі нововведення ще і є “двигуном прогресу”.

Наприклад, в США взялися за виготовлення автономерів. Здавалося б, бляшана (насправді - з алюмінію) табличка з видавленими цифрами та літерами, поверхня якої пофарбована в потрібні кольори - що ще можна придумати?

Але фахівці місцевої компанії Compliance Innovations запропонували абсолютно новий спосіб виготовлення номерів. В якості номерів замість металевої пластинки пропонують застосовувати електронні номерні знаки, зображення на яких виводиться на “електронний папір” - електрофоторетіческій дисплей, широко відомий по застосуванню в електронних книгах, так званих &Ldquo;читалках”). Електронні чорнила (E-Ink) відрізняються мінімальним споживанням енергії і контрастним зображенням. При цьому виготовляти авто номери планується без застосування батарейок - для підтримки працездатності електронного номеру буде цілком достатньо харчування від невеликої сонячної батареї або кінетичної енергії від руху автомобіля.

Але крім способу виведення інформації про реєстраційний номер авто, виробництво номерів з електронного паперу несе ще одну можливість, яка і зацікавила державні органи. А саме, виведення поверх номера написів, за допомогою яких поліція зможе візуально визначати порушників. Зокрема, автори винаходу передбачають спеціальні написи, які сигналізують про закінчення терміну страховки, скасування дії водійського посвідчення, знаходженні автомобіля в угоні і т.д. Причому таку мітку поліція зможе ставити віддалено (швидше за все конструкція номера включатиме в себе GSM-приймач)

Стримує технічний прорив вартість виготовлення електронних номерів. Інноваційний номерний знак обійдеться в 100 доларів США, тобто його ціна перевищує номінальну вартість металевої таблички, як мінімум в 15-30 разів. Однак в компанії Compliance Innovations працюють не тільки над заходами щодо зниження собівартості виготовлення винайденого номера, але і ведуть активний діалог з органами правопорядку США (електронні номерні знаки істотно знизять кількість викрадень) і страховими компаніями (прямо зацікавленими в залученні максимально більшої кількості платників, яким поки вдається їздити без страховки).

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Відновлення автомобільних номерів в інших містах України: