ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

Як виготовляють автономери - екскурсія на виробництво

Як виготовляють автономери - екскурсія на виробництво

Виготовлення автономерів - справа серйозна. Технічний процес налагоджений до дрібниць, параметри виготовляються знаків детально затверджені ГОСТом (в Росії) і ДСТУ (в Україні). Але всі ці дані, інструкції, умови - нудно. Все одно для більшості цікава та магія, яка дозволяє випускати величезну кількість номерних знаків, - як влаштовано саме виробництво. На жаль (чи на щастя) доступ широкому загалу на українське підприємство, яке займається виготовленням номерних знаків, закритий. Але завжди так цікаво зазирнути “за лаштунки”, дізнатися суть цього процесу.

Тому пропоную скористатися інформацією одного всеросійського телеканалу, тим більше, що виготовлення автономерів в Україні і Росії абсолютно нічим не відрізняються, а сучасне обладнання легко налаштовується на різні ГОСТи (саме тому ми виготовляємо і дублікати російських номерів, які нічим не відрізняються від видаваних на території Росії ).

Итак, видео:

А тим, кому швидкість доступу в інтернет не дозволяє дивитися відео, наводимо його короткий зміст.

Виготовлення номерів починається з вирівнювання алюмінієвої стрічки, з якої згодом потужним пресом вирубуються таблички-заготовки номерних знаків потрібно розміру. Перед вирубкою стрічка підігрівається, щоб забезпечити якісне приклеювання світловідбиваючої стрічки. Заготовки готові. Тепер починається, власне виробництво номера. Набір символів, які будуть видавлені на табличці номерного знака, проводиться вручну перестановкою потрібних кліше, коли заданий поєднання встановлено - в роботу включається другий прес. Але це ще не все - видавлені символи необхідно пофарбувати. Звичайні номерні знаки фарбуються чорною фарбою (на білому фоні світловідбиваючої стрічки). Якщо ведеться виробництво номерів для ДАІ (на синьому фоні) або замовлені номери для пасажирського транспорту (на жовтому фоні) - фарба для гарячого друку (саме такий процес забезпечує збереження читаності автономери як мінімум на обумовлений стандартом термін - 36 місяців) береться білого кольору.

Ну а тим, кому робота складача в компанії, що виготовляє номера здається простою - невеличкий факт: замовлення обсягом в СТО ТИСЯЧ номерних знаків - це всього на два тижні роботи.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 10.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Заміна номерних знаків ціна в інших містах України: