ПП "Держзнаки" - виробництво номерних знаків всіх типів

З автомобільних номерів приберуть зайві цифри

З автомобільних номерів приберуть зайві цифри

Державтоінспекція планує ввести нововведення. Даішники пропонують ліквідувати старі автономери, які були прив'язані до регіону, де живе власник транспортного засобу. Імовірно, новим форматом номера стане ММ0000ММ. Таким чином, автовласник зможе вибрати цифри номера з 100 мільйонів комбінацій. Пропонується також зробити нову систему реєстрації транспортних засобів. Основне її нововведення полягає в тому, що транспортні засоби можна буде реєструвати в будь-якій точці країни, наприклад автовласник з Казані зможе зареєструвати свій транспортний засіб у Москві або в іншому місті.

Державтоінспекція найближчим часом хоче повністю звільнити себе від реєстрації транспортних засобів і перекласти цю задачу на плечі автосалонам. Це все дуже добре, однак для нормального функціонування таких нововведень необхідна спеціальна база даних, якою і в помині немає. Чимось схожим на таку базу даних може похвалитися тільки Москва і Московська область.

В цілому ця ідея - не погана. Вона значно спростить життя російським автовласникам. Мало хто з жителів нашої країни їздить тільки по тому регіону, де він зареєстрував свій транспортний засіб. Ці нововведення допоможуть істотно економити гроші, витрачені ні скільки на реєстрацію авто, скільки на витрати на бензин для перегону його з одного віддаленого регіону в інший. Однак, для реалізації даної ідеї потрібна інформаційна база даних, а її немає, тому доведеться чекати її появи, тоді вже можна буде без проблем зареєструвати російські автономери.

Додаткові матеріали

Додаткові матеріали:

 

Дата: 15.07.2020

Автор: Анна Новікова

Україна

Як відновити номерний знак в інших містах України: